Корупціонеру по яйцю, або День яйця в Кіровограді(ФОТО,ВІДЕО)

13:04, 28 Вересня, 2012

24 вересня о 17-00 в Кіровограді, в парку Пушкіна (на Козачому острові) відбулась унікальна, але вже традиційна акція – День яйця. Вісім років тому, 24 вересня 2004 року в місті Івано-Франківську, у одного відомого політика-«проффесора» було поцілено «важким тупим предметом», від чого той знепритомнів і потрапив до лікарні. В честь цієї «знаменної дати» і, звісно ж, «тупого предмета», яким виявилося яйце, кіровоградці й проводять своєрідні народні гуляння, адже дана подія стала поштовхом до цілого витка в масовій культурі: пісень, анекдотів, віршів та навіть торгових марок.

Цього разу організатором акції виступила Кіровоградська міська організація партії «УДАР Віталія Кличка».
«Коли ми проводили першу акцію вісім років тому, бажання було просто висміяти недолугих політиків. Віктор Федорович тоді здавався таким сильним, могутнім, як нам розповідали з телеекранів, але впав від одного удару яйцем… Сьогодні ця людина стала президентом, тож яйця ми кидатимемо в мішень «корупціонера», що символізуватиме люстрацію влади, яку ми проведемо після перемоги на виборах», – розповів засновник та ідейний натхненник акції, журналіст Геннадій Рибченков, виконавши перший «постріл» яйцем.

  Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info Корупціонеру по яйцю, або День яйця в Кіровограді(ФОТО,ВІДЕО)

  Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info Корупціонеру по яйцю, або День яйця в Кіровограді(ФОТО,ВІДЕО)

  Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info Корупціонеру по яйцю, або День яйця в Кіровограді(ФОТО,ВІДЕО)

Цього року в Кіровоградському парку імені Пушкіна (в народі – «Козачий острів») було проведено ряд народних забав за участі яєць. Найкращі «снайпери» отримали заохочувальні призи.

«Цей день не дає нам забути про те, що «велика політика» може бути смішною. Ми не втікаємо від проблем. Ми нагадуємо людям, що при владі мають бути порядні і грамотні люди, а не «проффесори», які бояться яйця», вважає учасник акції, Євген Манженко.

Прес-служба Кіровоградської обласної організації
Політичної партії «УДАР Віталія Кличка»

Фото,відео: Валерій Лебідь

Останні новини по темі
Кіровоградська «Зірка» розійшлася миром з київським «Динамо»: 4-4 (ФОТОЗВІТ)
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Кіровоградська «Зірка» розійшлася миром з київським «Динамо»: 4-4 (ФОТОЗВІТ)
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Свято і «випендрьож» по-кіровоградськи
Свято і «випендрьож» по-кіровоградськи
Читайте також

У Кропивницькому сьогодні, 19 травня, вшанували пам’ять жертв політичних репресій.

16:28, 19 Травня, 2024

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, вистав та концертів які відбудуться у Кропивницькому протягом цього тижня, з 20 по 26 травня....

16:15, 19 Травня, 2024

На Кіровоградщині міський палац культури Світловодської міськради 13 травня уклав угоду з ФОПом Сергієм Ігнатенком на облаштування алеї пам’яті загиблих військових вартістю 279,...

13:46, 19 Травня, 2024