Політика

Ірина Фаріон підозрює Ганну Герман у шпигунстві

. 2538

 Ірина Фаріон повторно звернулася до керівників Генпрокуратури Віталія Яреми та СБУ Валентина Наливайченка із вимогою перевірити факти можливої співпраці народного депутата від Партії регіонів Ганни Герман з іноземними спецслужбами.

Свободівка наголошує: "Враховуючи теперішню ситуацію та агресію з боку Російської Федерації, на мою думку, існує загроза продовження співпраці Г. Герман з іноземними спецслужбами". Ірина Фаріон закликає здійснити перевірку причетності зазначеної "регіоналки" до співпраці із КГБ–ФСБ та у разі продовження такої роботи зі спецслужбами іноземних держав притягнути її до відповідальності.

 Коментуючи ситуацію, Ірина Фаріон зазначила: "Ще 27 травня я звернулася до Генеральної прокуратури та Служби безпеки України з вимогою перевірити діяльність народного депутата України Ганни Герман на предмет співпраці з КГБ та сьогоднішніми російськими спецслужбами. І досі не отримала жодної відповіді. Надсилаю повторне звернення у цій справі. Сподіваюся, що зазначені силові відомства врешті-решт звільняться від совкового синдрому і задемонструють якісну роботу незалежних структур у незалежній державі. Годі собі уявити таке безпрецедентне нехтування зверненням депутата у цивілізованій державі. Понад то, коли воно стосується діяльності такої відворотної та лакейсько-запроданської особи як служниця Януковича – Герман".

Зазначимо: Ганна Стеців (дівоче прізвище народного депутата України Ганни Герман - авт.), якщо покладатися на правдивість вітчизняних ЗМІ, була завербована співробітником управління Комітету державної безпеки УРСР по Львівській області ще у студентські роки. Підписуючи у службовому кабінеті офіцера відповідний документ, молода жінка взяла собі псевдо "Тереза".

За матеріалами прес-служби ВО "Свобода" підготував
Олег БАЗАК

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама