Політика

Чорноіваненко оголосив чистку всередині обласної "Батьківщини"

. 2027

З сьогоднішнього дня у кіровградському обласному осередку ВО "Батьківщина" оголошена чистка кадрів.
"Ми хочемо очиститися перед громадою. Ми прагнемо стати відкритою партією і хочемо щоб громадськість нам у цьому допомогла. Ми будемо проводити зібрання в кожному населеному пункті й питати чи відповідають вимогам своєї посади керівники різних партійних рівнів" - повідомив Олексадр Чорноіваненко, голова обласного осередку ВО "Батьківщини".

За словами Чорноіваненка, під люстрацію підпадає в першу чергу він, а також депутати та службовці, які працююь в органах влади. Чиститимуть тих партійців, які голосували разом з Партією Регіонів, діяли поза рмками своїх влалних чи партійних повноважень.

Проводитиме чистку Бюро обласної партійної організації, яке займається кадровими питаннями в партії. Обговорюватиме кандидатів на люстрацію новостворений дорадчий орган Люстраційна комісія, до складу якої увійдуть як партійці, так і представники громадськості. Олексадр Чорноіваненко зазначив, що партія намірена спільно з громадськістю формувати цю комісію. Самі ж засідання Бюро, запевнив посадовець, будуть абсолютно відкритими для журналістів.

"Ми розпочнемо процедуру люстрації із сьогоднішньої прес-конференції і проводитимемо її допоки не закінчимо, щонайменше півтора місяці. Але це не межа. Головна мета - відкритість партії" - підсумував Олександр Чорноіваненко.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама