Політика

Андрій Табалов: Спочатку треба розглянути бюджетні питання, а потім вже говорити про перевибори

. 1792

Нардеп Андрій Табалов закликає забезпечити фінансуванням армію, а вже потім говорити про перевибори
Про це народний депутат України Андрій Табалов повідомив у своєму блозі.

Він зазначає, що політикою і гучними заявами фракціям треба було займатись після прийняття важливих законів по забезпеченню українських військових, розгляд яких було заплановано саме на четвер.

«Я думаю, зробити відповідну заяву можна було б і в п’ятницю - наслідки були б такими ж. Спочатку треба розглянути бюджетні питання, забезпечити фінансуванням армію, а потім вже говорити про перевибори», - висловився нардеп.

Крім того, безперервно працювати до завершення цієї каденції Верховної Ради, Андрій Табалов вважає обов’язком усіх парламентарів.

Оскільки, за його інформацією, багато парламентарів сприйняли розпад коаліції як привід для позачергового відпочинку і не планують більше брати участь у голосуванні.

«Робота у сесійній залі Верховної Ради, яка і до сьогодні не демонструвала особливої єдності, тепер може фактично зупинитись. Якщо не повністю – то суттєво пригальмувати. Хоча офіційно для цього немає жодних підстав – депутати можуть брати участь у голосуванні навіть після розпаду коаліції, і тут немає жодних юридичних перепон», - йдеться у блозі.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама