Політика

Кіровоградщина: партія "Удар" проти мажоритарки, але готова відшукати кандидатів на всі округи (ФОТО)

. 2509

 

Партія "Удар" виступає за зміну виборчої системи, за якою відбуватимуться найближчі вибори. У цьому запевнив заступник голови Кіровоградської обласної партії "Удар" Дмитро Хох на сьогоднішній прес-конференції.

 

За його словами, вихід партії "Удар" із коаліції це перший серйозний крок на шляху перезавантаження системи.

"Щоб змінити систему влади, потрібно змінювати ставлення до цієї влади. Іншого шляху, як вийти із коаліції, а потім не лише ініціювати, а й розпочати процес розпуску влади, ми не бачимо. Зараз той склад Верховної Ради, який є на сьогодні, лобіює інтереси Російської Федерації" - сказав Дмитро Хох.

Разом з тим, запевняють ударівці, виборча законодавча база потребує кардинальних змін.
"Мажоритарна система не підходить. Купюрні тузи прийдуть на округи, щоб купити своїх виборців. В сьогоднішніх умовах це не складно зробити. Тому ми з союзниками будемо шукати як змінити систему як на місцевих виборах, так і до Верховної Ради"- додав Хох.

Втім партійці не виключають і тієї ситуації, яка може скластися у разі провалу на шляху зміни виборчої системи. Навіть тоді, запевняє ударівець, партія готова поставити своїх кандидатів на округи.

"Кіровоградська партія "Удар" готова виставити своїх кандидатів по всім п'яти округам. Це складно, адже один із критеріїв, які висунула партія, - неприналежність майбутніх кандидатів до Партії Регіонів та їх сателітів. На жаль, наша еліта побувала і там, і там".

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама