Члени ОВК по 99-му виборчому округу можуть бути причетними до фальсифікацій?

Опубліковано . в Політика

Кількість переглядів - 842

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Члени ОВК по 99-му виборчому округу можуть бути причетними до фальсифікацій?

За даними сайту ЦВК (підраховано 100% протоколів) в одномандатному виборчому окрузі № 99 переміг Андрій Табалов - 32,80% (28 783 голосів), на другому місці - представник ПР Олександр Шаталов - 30,27% (26 558 голосів). У багатомандатному окрузі №99 перемогла ВО «Батьківщина» - 33,35% (29 613 голосів). ПР набрала 23,42% (20 796 голосів), «Удар» - 17,68% (15 697 голосів), «Свобода» - 9,89% (8,786 голосів), КПУ - 9,14% (8 115 голосів).

За позовами ПР суди визнали факт порушення виборчого законодавства на 25 ДВК у зв’язку з тим, що кандидатів - списочників від ПР, нібито, не пустили на виборчі дільниці після 20.00, коли вони, відповідно до Закону України «Про вибори народних депутатів України» вже закрилися (пункт 12 статті 85 Закону).

На переконання народного депутата України Сергія Саса, факт недопущення кандидатів - списочників - членів ПР на ДВК після 20.00 - це сумнівна підстава для визнання голосування 23 тисяч кіровоградців незаконним. Тим паче, що більшість членів ДВК, спостерігачів представляють партію регіонів та «дружні» партії. Вони у повному складі знаходилися на засіданні ДВК, рахували голоси та підписували протоколи, які засвідчені мокрими печатками. При цьому, жодних порушень самими членами ДВК, офіційними спостерігачами у тому числі від ПР, які перебували під час підрахунку голосів на цих дільницях – не було зафіксовано.

Слід зауважити, що під час виборчої кампанії заступник голови ОВК Петро Чубченко на навчаннях членів ДВК окремо наголошував на тому, щоб вони не пускали на дільницю ніяких осіб після закриття дільниць.

Зрозуміло, що неприсутність кандидатів-списочників – членів ПР на ДВК після 20.00 ніяким чином не вплинуло на підрахунок голосів та результати голосування, зауважив Сергій Сас. До речі, судді, які виносили рішення, жодним чином не вказали на недійсність голосування, бо вони розуміють наслідки таких неправосудних рішень.

Кримінальний кодекс України, як і будь-який Закон, який передбачає відповідальність, містить положення про те, що відповідальність настає тільки у разі наявності: дії, вини, причинно-наслідкових зв’язків. Навіть пункт 15 статті 94 Закону України „Про вибори народних депутатів в Україні”, який Ви маєте намір застосувати, містить положення про те, що саме ВИ, закликає Сергій Сас, (а не суд), можете вирішити питання про визнання голосування на виборчій дільниці недійсним. І саме на ВАС ляже відповідальність за таке рішення.

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info Члени ОВК по 99-му виборчому округу можуть бути причетними до фальсифікацій?

Шановні члени ОВК, - не дайте втягнути себе у політичні фальсифікації, прийміть законне і обґрунтоване рішення, відповідно до реального волевиявлення кіровоградців.

Кіровоградська обласна партійна організація ВО "Батьківщина"

Сподобалася стаття?
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити