Влада знищує Партію регіонів з середини?

Опубліковано . в Політика

Кількість переглядів - 885

Рада міської організації Партії регіонів виключила зі своїх лав депутатів міської ради Ларису Онул та Віталія Бєлова. Зважаючи на події останніх тижнів, такий крок місцевої влади був абсолютно прогнозованим. Остерігаючись сміливих заяв та рішучих дій депутатів, керівництво партії вдається до найбанальніших кроків усунення «неслухняних». Давайте поглянемо глибше – кого і за що звинуватили в дискредитації партійних принципів…

Лариса Онул – депутат Кіровоградської міської ради, пропагувала та захищала інтереси Партії регіонів з 2006 року. Увесь цей час, більше, ніж в повній мірі виконувала партійні обов’язки, реалізовуючи програми та проекти Партії регіонів. Саме завдяки Ларисі Онул протягом двох років у будинках округу була здійснена експертна оцінка роботи 30 ліфтів, встановлено біля десяти дитячих майданчиків. За її сприяння були виділені кошти на реконструкцію та відновлення електромереж 102 мікрорайону. Крім того, Лариса Онул здійснює постійну підтримку двох дитячих садків та школи округу, організовує регулярні привітання зі святами більше 1000 кіровоградських дітей. Під її керівництвом проводилось будівництво Кіровоградського перинатального центру, на відкриття якого, «однопартійці» її навіть не запросили, а всі подяки з цього приводу приймали на свій рахунок.

Лариса Онул повязує рішення про позбавлення її партквитка перш за все з публічною критикою діяльності податкової та її безпосередньому тиску на малий та середній бізнес області. Сміливі заяви депутата міської ради та тверда позиція у відстоюванні інтересів підприємців викликали невдоволення керівництва партії, що звикло обходити та ігнорувати питання подібного змісту.

Віталій Бєлов – депутат міськради, на рахунку якого багато років відданого служіння Партії регіонів. Саме його, а не когось із теперішніх членів ПР, у 2004 році  притягували до відповідальності контролюючі органи за відверті погляди у підтримці тодішнього лідера ПР і теперішнього президента Віктора Януковича. Віталій Бєлов зробив чимало кроків аби Партія регіонів у Кіровограді сьогодні  була при владі. Яскравим прикладом активної партійної діяльності Віталія є повага та вдячність багатьох кіровоградців, які неодноразово віддавали йому свої голоси. До речі, причиною позбавлення його партквитка стала ініціатива у написанні колективного депутатського звернення до посадовців найвищих рангів  з приводу податкового тиску на малий та середній бізнес. Дане звернення підписали 50 депутатів міської ради, 25 з яких, згодом, відкликали свої підписи, мотивуючи це тим, що «на підпис було надано звернення з іншим змістом та іншими адресатами». Зрозуміло, що така позиція відкликаючих була навіяна та підкріплена  впливовим тиском губернатора.

Що ж виходить? Партія регіонів втрачає найактивніших та найцінніших своїх однопартійців…  Керівництво організації, головою якої є Сергій Ларін,  розправляється з тими, хто має сміливість висловити СВОЮ точку зору? Загальновідома істина про те, що імперії не завойовуються, а розвалюються з середини, ще раз підтверджується невмілою політикою губернатора нашої області.

«Перш за все, я працюю на громаду міста, а не на єдину команду Лвріна» - говорить Лариса Онул. Тож, як би не намагалась теперішня влада применшити авторитет відомих кіровоградців, вони впевнено продовжують відстоювати інтереси людей та допомагати у вирішенні їх питань.

Катя Мельник

Сподобалася стаття?
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити