Політика

Олесь Довгий балотуватиметься від Кіровоградщини

. 3892

Кіровоградщина, а особливо Знам’янський 102 виборчий округ, став ласим шматком для претендентів в кандидати у народні депутати України. Ще тільки було почуто про ймовірні дострокові вибори, як на початку серпня разом з вивішеними бігбордами і лайтбоксами екс-регіонала Єдіна. Патріоти міста, дізнавшись що на день заснування Знам’янки з вітаннями виступить «народний обранець» від партії регіонів, який голосував за всі недолугі закони, оголосили про гідну зустріч зі страшною зброєю, напевно для всіх членів партії регіонів – курячими яйцями. Після того як підфарбували його бігборди і оголосили про «теплий» прийом, Олександр Йосипович відмінив свою участь у святкуванні дня міста і оголосив про небажання брати участь у парламентських перегонах.

Ще одна відома особа, одягнувши українську вишиванку, й вже готова засіяти 102 виборчий округ гречкою, це екс-секретар Київради й побратим «Льоні-Космоса» - Олесь Довгий. Цей так би мовити претендент в кандидати у народні депутати, якого на урочистій лінійці 1 вересня у знам’янській школі №3 вже назвали кандидатом (ведуча оголосила, що зараз з привітанням виступить, уявіть собі – помічник кандидата у народні депутати України !? Олеся Довгого…».

Зробив старт парламентським перегонам Олесь Довгий з неймовірною завзятістю й нахабністю. Виставляє свої агітаційні намети без дозволу влади, розповсюджує так зване інформаційне видання «Вісник Кіровоградщини» без вихідних даних, накладу і невідомо ким зареєстрований. Ще одне ноу-хау представників «космічної команди» так це через центр зайнятості наймати агітаторів. Цікаво який суб’єкт виборчого права представляє Олесь Довгий? На сьогоднішній день ще ніхто не зареєстрований як кандидат у народні депутати України, а знахабнілий «Лесик» вже розпочав свою передвиборчу діяльність і не дай Боже таким як він потрапити до Верховної ради України, який ще не є народними депутатом, а вже порушує чинне законодавство.

Тішить те що небайдужі мешканці міста не дають порушувати Закон України і перешкоджають встановленню агітаційних наметів і розповсюдженню незаконних друкованих матеріалів. А «космічному Лесику» хотілося б нагадати що не все купується за гривні й долари невідомо яким чином зароблені. А виборцям – будьте пильними і не купуйтеся за брудні гроші, бо це буде дорого коштувати як для всіх нас, так і для майбутнього України. Слава Україні! Слава Нації!

За матерыалом Політичного форума міста Знам'янки

Поширюйте

Коментуйте


Реклама