Політика

Що обіцяють кандидати в нардепи по 100 округу виборцям: частина друга

. 4271

«Гречка» продовжує аналізувати передвиборчі обіцянки кандидатів у нардепи від 100 округу Кіровоградщини. Частину обіцянок першої половини кандидатів читайте тут.
Микола Онул, екс-регіонал, а нині член Політичної партії "УДАР», який балотується як самовисуванець, переконує, що йде в парламент «щоб люди, які працюють на землі, жили багато, щоб вивести українське село зі стану зубожіння».

Для цього він хоче, щоб власники підприємств, розташованих на сільських територіях залишали всі податки в селі, щоб зросла ціна за оренду землі.

Далі від конкретики до скажімо так, лукавства. «Я боровся з режимом Януковича задовго до Майдану» переконує Онул. Водночас замовчує про попереднє партнерство з тим же режимом.
Кандидат обіцяє, що в парламенті захищатиме право округу отримати реальний закон про відновлення інфраструктури регіону.

Планує перетворити Кіровоградщину з депресивного регіону на сільськогосподарський центр (Загалом програма мало про що каже виборцю).

Алла Поліщук, яка представляє політичну партію "БЛОК ЛІВИХ СИЛ УКРАЇНИ", пропонує структуровану програму наповнену популістськими обіцянками.

Це і пріоритет прав та інтересів людини, а не держави чи ринку, поліпшення умов для залучення інвестицій, забезпечення зайнятості населення, будівництва та ремонту доріг, підтримка вітчизняного виробника, державна підтримка села, зниження податків для бізнесу, і збільшення робочих місць, повернення пенсійного віку для жінок 55 років, а для чоловіків 60 років, і безкоштовна вища освіта…
Словом, обіцяє таки побудувати комунізм (дешевої ковбаси не обіцяє), але окрім декларативних заяв не називає методів, конкретних дій створення такого соціального раю. З конкретного планує першочергово внести на розгляд парламенту законопроект, згідно якого підприємства залишатимуть податки за місцем здійснення підприємницької діяльності.

Цікаво, що кандидатка пропонує «запровадження практики мікрокредитів для розвитку підприємств регіону, особливо тих, що знаходяться у невеликих містах» (незрозуміло, що мається на увазі під терміном мікрокредит, адже в принципі банки кредитують малий бізнес незалежно)

Олександр Рацул, самовисуванець, доцент кафедри соціальної педагогіки та психології КДПУ ім. В.Винниченка у Раді планує працювати над створенням законодавчих умов для збільшення обсягів бюджетного фінансування соціальних програм, освіти, медицини, культури і спорту у регіоні, зміцнення обороноздатності України, модернізації Збройних сил України. Обіцяє сприяти забезпеченню соціально-економічного розвитку територій та поліпшення стану екологічної безпеки регіону.

Не віриться, що цю програму писала людина, яка вивчала соціальну психологію, адже повірити в масу патетики без грама конкретики досить складно.

Наталя Севідова, громадська активістка з Києва, самовисуванка, своїм основним завданням вважає «втілення в життя принципів лібералізму. Оскільки лібералізм це - перша політична ідеологія». Засновниця міжнародної громадської організації «Міст Україна-ЄС» переконує, що це вона залучала «як Європейських так і Українських політиків до чисельних дискусій, результатом чого стали такі зрушення як лібералізація візового режиму, а як наслідок підписання Угоди про Асоціацію». (Тепер всім ясно, завдяки кому асоціацію підписали?)

Отримавши мандат, Севідова планує розробити та впровадити довгостроковий Стратегічний план розвитку країни, провести децентралізацію влади, популяризувати Кіровоградщину для інвесторів та реалізувати проекти у альтернативній енергетиці, спростити процедуру надання адмінпослуг, скоротити апарат чиновників, спрямовувати бюджетні кошти на оновлення соціальної інфраструктури та введення процедури відкликання нардепів. Ну і звичайно боротиметься з корупцією, реформує армію і допомагатиме родинам учасників АТО.

Кандидатка єдина, відзначила яким шляхом вона планує створювати нові робочі місця: використання місцевої виробничої бази для виконання державних замовлень у оборонній та інфраструктурній програмах. Також замість обіцянки безкоштовної медицини, пропонує - страхову.
Також кандидатка звертає увагу на ініціювання та виконання на державному рівні програм з працевлаштування та освіти людей з особливими потребами та учасників бойових дій.

Євген Семенов, представник Політичної партія "Воля", традиційно обіцяє люстрацію, боротьбу з корупцією, децентралізацію, військову реформу. Він хоче створити можливість для відкликання нерадивих депутатів, запровадити довгострокові і безвідсоткові позики для підприємництва у сільських районах, стимулювати самозайнятість, малий та середній бізнес.

Планує кандидат приділити увагу і розвитку незалежних ЗМІ: «базі державних та комунальних ЗМІ буде створений потужний громадський мовник», - переконує він.

Леонід Соловчук, представник політичної партії Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина". Традиційно ключовими для кандидата є люстрація, децентралізація, боротьба з корупцією, посилення армії і достойна оплата для військових, скасування недоторканності депутатів, суддів, президента, полегшення життя для бізнесу. Все нібито правильно, все типово. Жодних секретів, як саме на практиці реалізовуватимуться ці довгоочікувані прагнення, кандидат не відкриває.

Євген Тельнов, самовисуванець, нині доброволець батальйону "Донбас", хоче почати зміни у військовій сфері з відмови від позаблокового статусу України, закупівлі сучасного озброєння, ведення системної військової підготовки громадян та якісного адресного забезпечення учасників АТО та їх родин.

Кандидат люстрацію, децентралізації, боротьбу з корупцією і скасування депутатської недоторканності також підтримує (майже всі кандидати за її скасування).

Тельнов прагне лібералізації податкового законодавства щодо спонсорства та меценатства в сфері освіти, науки, культури та спорту. Для бізнесу він обіцяє слідкувати, аби у певній сфері не виникало монополій.

Олег Чорний, самовисуванець, інспектор з охорони громадського порядку Знам’янського міського відділу УМВС України в Кіровоградській області, на жаль побачити його програму не вдалось, адже за посиланням розміщена програма кандидата Мочан від 69 виборчого округу Закарпаття.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама