Політика

На Кіровоградщині ляшківці підтримують депутата, що голосував за диктаторські закони (ФОТО)

. 2842

Кандидат у народні депутати М. Поплавський по 102 виборчому округу позивається до суду за фактом розповсюдження недостовірної інформації, а кандидат від Радикальної партії О.Ляшка у цьому ж округу у своїй агітації закликає голосувати за «співочого ректора».


15 жовтня кандидат по виборчому округу №101 (Центр: селище міського типу Голованівськ. ОВО включає: Гайворонський, Голованівський, Маловисківський, Новоархангельський, Новомиргородський, Ульяновський райони) Михайло Поплавський (самовисування) подав до суду чотири заяви з адміністративним позовом на редакцію газети «101-й округ».

Кандидат вимагає визнати відомості, розповсюджені та поширені в обласній громадсько-політичній газеті «101-й округ» від 09.10.2014 року за № 14 під заголовками: «Чи вдасться Михайлу Поплавському знову підкорити 101 округ?», «За що голосував 16 січня Поплавський і до чого це привело», «Боротьба у фарбах і кольорах», «Звернення черкащан до кіровоградців!» - такими що мають недостовірний характер.

У матеріалі йдеться про наслідки законів 16 січня, за які голосував М. Поплавський. Нагадаємо, що ці закони були направлені на обмеження свобод українців та узаконення диктатури правоохоронних органів. У газеті підіймається також питання, чому кандидат вирішив кинути своїх черкаських виборців і балотується від одного з округів Кіровоградської області. Надруковані і заклики "не вірити солодким словам «співочого ректора». 

Вже 16 жовтня всі чотири адміністративні позови М. Поплавський відкликав. Натомість подав до суду чотири цивільних справи за фактом опубліковання в газеті «101 округ» неправдивої та наклепницької інформації і вимагає по кожній справі стягнути з редакції газети на користь позивача завдану йому моральну шкоду в сумі 5000 грн.  Всього 20000 грн. Розгляд справ розпочнеться 27 жовтня.

Нагадаємо, що згідно п.10 ст.74 Закону України «Про вибори народних депутатів України»: Забороняється розповсюдження завідомо недостовірних або наклепницьких відомостей про партію - суб'єкта виборчого процесу або про кандидата у депутати, недостовірний або наклепницький характер яких встановлено у судовому порядку.

Також, слід зазначити, що у своїх агітаційних матеріалах кандидат від Радикальної партії О. Ляшка Михайло Бевзенко (виборчий округ № 101) закликає підтримати М. Поплавського. На листівці з зображенням М. Бевзенко, на зворотному боці аркушу надруковане звернення, в якому кандидат наголошує: «Хай балотується Поплавський, той хоть не був у партії Регіонів і не продавався Януковичу. До парламенту треба тих, хто не пов’язаний з бандою Януковчиа – це найголовніше».
М. Бевзенко тимчасово не працює, раніше не балотувався.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама