Політика

Кіровоградській мажоритарниці пропонують знятись на користь Сергія Михальонка

. 2199

Сьогодні у Кіровограді провела конференцію політична партія "Сила людей", на якій активісти розповіли про основні ідейні моменти та хід виборчих перегонів.

Нещодавно кандидат від цієї політ сили на 99 окрузі Микола Гречуха зійшов з перегонів і висловив публічну підтримку само висуванцю Сергію Михальонку.

"Ми вирішили з самого початку, що йдемо, кажемо про себе, але потім будемо дивитися по рейтингу. На сьогоднішній день ми зрозуміли, що рейтинг Сергія Михальонка вищий, тому було вирішено зняти іншу кандидатуру - Микола Гречуху, який теж ішов по 99-му округу" - розповів один із активістів партії Віталій Коваль.

Кандидат у народні депутати Сергій Михальонок запевнив, що до кінця етапу виборчої агітації змін більше не буде: знімати свою особу на користь іншого якогось кандидата по цьому округу наміру не має.

"Будемо боротися і далі з корупцією. Ми хочемо змінити систему країни, щоб пройшли молоді люди, ті люди, які зробили Майдан. Ми зрозуміли, що можна змінити Україну. І для нас це не пусті слова. Сьогодні є шанс мирно пройти в парламент і змінити країну. А депутатський мандат є інструментом для цього. Ми хочемо бачити європейський вибір, нормальне життя пенсіонерів, освіту світового рівня, достойне медичне обслуговування. Перше, що потрібно зробити, що може врятувати країну-зробити відповідальність депутата і можливість для громади відкликати свого депутата" - зазначив кандидат у нардепи Сергій Михальонок.

Натомість знятися на користь інших кандидатів "Сила людей" запропонувала Тетяні Бородіній, яка теж є представником Майдану і йдучи на вибори забиратиме голоси в більш сильного (мається на увазі Сергій Михальонок) кандидата, даючи можливість пройти у Верховну Раду тому, хто не має туди пройти.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама