Політика

На Кіровоградщині кандидат у нардепи повідомив, що представляє інтереси олігарха

. 2895

Кандидат у народні депутати України по 103 виборчому округу (Центр: місто Олександрія. ОВО включає: місто Олександрія, Долинський, Олександрійський, Петрівський, Устинівський райони) Ігор Лавренов повідомив у інтерв’ю місцевому комунальному виданню «Вільне Слово», що має пряме відношення до одного з найбагатших українців –Костянтина Жеваго.
«Важливо розуміти, що я не йду в Раду один, сам по собі. Я є представником фінансово-промислової групи «Фінанси і кредит» Костянтина Жеваго», - повідомляє І. Лавренов.

Також у публікації газети на першій сторінці випуску від 15 жовтня під рубрикою «Вибори-2014», кандидат повідомив, що в разі обрання він та його колеги можуть об’єднатись в одну групу у майбутньому парламенті: «Представники нашої групи балотуються до Верховної Ради по різних мажоритарних округах, в основному - у Полтавській області. Після проходження в парламент ми об’єднаємося в депутатську групу, яка працюватиме на економічний розвиток наших округів».

Слід зазначити, що засновником видання «Вільне слово» є Олександрійська міська рада.
І. Лавренов є самовисуванцем, працює керуючим санацією ПрАТ "Енерговугілля". Нещодавно очолював підприємство «Енерговугілля», яке було орендарем більшої частини буровугільного комплексу Олександрії. Проживає в місті Бориспіль Київської області.

За списком журналу Forbes у березні 2012 року Костянтин Жеваго займав 719 місце у світі та четверте в Україні з капіталом у розмірі $1.8 млрд.

Костянтин Жеваго також веде активну політичну діяльність – він народний депутат України 3, 4, 5 і 6 скликань. Нині він балотується як кандидат-самовисуванець по 150 виборчому округу (Центр: місто Комсомольськ. ОВО включає: місто Комсомольськ, частина Автозаводського району міста Кременчука, Глобинський, Кременчуцький райони).

прес-секретар кампанії спостереження Громадянської Мережі ОПОРА в Кіровоградській області
За коментарями звертатись:
Патруль Євгеній
координатор виборчих програм
Громадянської мережі ОПОРА у Кіровоградській області
+380994263118

Поширюйте

Коментуйте


Реклама