Політика

На 103 окрузі агітують на деревах і електроопорах (ФОТО)

. 2175

Друковані агітаційні матеріали на користь кандидата у депутати у виборчому окрузі № 103 (Центр: місто Олександрія. ОВО включає: місто Олександрія, Долинський, Олександрійський, Петрівський, Устинівський райони) Анатолія Дорофеєва, розміщуються у місцях, не визначених органами місцевого самоврядування.
Зокрема, у м. Долинська Кіровоградської області, агітаційні матеріали кандидата розклеєні на опорах електромережі, на об’єктах незавершеного будівництва, на деревах та об’єктах приватної власності. Вимоги рішення Долинської міської ради «Про визначення місць для розміщення матеріалів передвиборної агітації» не дотримано.

Також агітаційна продукція А.Дорофеева розміщується на опорах електромереж і деревах у м. Олександрії.

Відповідно до чинного законодавства, передвиборна агітація може проводитися у формі розміщення друкованих агітаційних матеріалів чи політичної реклами на носіях зовнішньої реклами.
Місця для розміщення агітаційних матеріалів на період проведення позачергових виборів до Верховної Ради України визначаються рішеннями органів місцевого самоврядування. Такими місцями є дошки оголошень і об’яв та тумби.

А. Дорофеев генеральний директор, ТОВ "Агродар ЛТД", безпартійний, балотується шляхом самовисування.

прес-секретар кампанії спостереження Громадянської Мережі ОПОРА в Кіровоградській області
За коментарями звертатись:
Патруль Євгеній
координатор виборчих програм
Громадянської мережі ОПОРА у Кіровоградській області
+380994263118

Поширюйте

Коментуйте


Реклама