Політика

Анонсована чергова прес-конференція Януковича в Ростові-на-Дону

. 5707

Очікується, що колишній президент України виступить перед журналістами з передвиборчою агітацією. А ще Віктор Федорович має намір, давши оцінку ситуації, що склалася на території України, завершити свою промову якимось «пророчим» твердженням.

Про майбутню прес-конференцію колишнього президента України Віктора Януковича повідомив кореспондент газети «Московский комсомолец» у Краснодарському краї. Зустріч пройде, як і дві попередні, в Ростові-на-Дону. Наразі триває акредитація преси.

Як повідомляють російські ЗМІ, опальний політик збирається закликати жителів Південного Сходу України віддати свої голоси за Партію регіонів, яка йде бере участь у виборній гонці під новою назвою - Опозиційний блок.
Відтоді як Янукович покинув Україну, він провів три конференції - всі вони відбулися в Ростові-на-Дону. Після цього періодично з'являлися анонси наступних його зустрічей з журналістами; всі вони насправді виявлялися «качками».
Правда, колишній український лідер все ж записав кілька звернень до українців. В одному з них він побічно визнав легітимність нового Президента України Петра Порошенка, назвавши його главою держави. Також він дав різку оцінку антитерористичній операції, що триває на Сході України, і назвав її жорстоким кровопролиттям.

Підготував Олег БАЗАК

Поширюйте

Коментуйте


Реклама