Політика

Керівник фракції ВО"Батьківщина" завітав до Кіровограда(ФОТО)

. 2399

Сьогодні у Кіровоградьскому прес-клубі провели прес-конференцію партійці ВО "Батьківщини". Керівник фракції "Батьківщини" Сергій Соболєв та кандидат у нардепи від Кіровограда Павло Топчій озвучили основні напрямки діяльності партії, які збираються реалізовувати депутати в новому парламенті.

"Проведення цих реформ, які ми намітили зараз, у складі цього парламенту не набирали голосів", - наголосив Сергій Соболєв.

Пріоритетними векторами роботи у парламенті партійці "Батьківщини" є пенсійна реформа з єдиним пенсійним законом, який би регулював розмір пенсійних виплат на основі стажу, заробітної плати та коефіцієнту праці на роботах, що потребують особливих зусиль.

Серед наміченого у новому парламенті й податкова, й адміністративно-територіальна реформа. Останньою ж передбачається надання більших повноважень владі на місцях, а також право формування бюджетів в регіонах, що підтримуватиме села, а не спричинятиме його чистку.

У зовнішній політиці Україну партійці бачать у складі НАТО, що забезпечить єдину систему колективної безпеки для нашої держави. Мають намір потенційні депутати й продовжити процес Євроінтеграції України та все ж таки  змінити законодавство про вибори.

Світлана Дубина

Поширюйте

Коментуйте


Реклама