Політика

Сергій Михальонок: «Ідеї громади – принципи мого життя»

. 2250

Сергій Михальонок – кандидат у народні депутати у 99 виборчому окрузі, діючий депутат міської ради, постійно опікується проблемами громади. Вольова, сильна особистість – зуміла згуртувати навколо себе ідейних людей, яким небайдужа доля країни. Переконаний патріот, уміє своїми діями протистояти суспільним викликам.

Для мене депутатський мандат – це інструмент зміни системи влади

Депутат - це небайдужа до проблем громади людина. Найважливішим для депутата є врахувати запити суспільства, бо ідеї громади повинні бути принципами життя.

Закони, що приймаються Верховною Радою, мають не ускладнювати будь-які процеси, чи то підприємницьку діяльність, чи роботу державних установ, чи соціальних служб, а максимально враховувати потреби людей. Законодавство протягом 23 років не працювало на суспільство, ігноруючи думку людей. Особливу вагу має «Закон про відкликання депутата». Це зробить роботу депутата дієвою і змусить відповідати за власні слова та вчинки.

Треба докорінно змінити підхід як до законотворчості, так і до виконання законів. На мою думку, свідомість громади після Революції Гідності стала на порядок вище. Депутати мають бути авангардом суспільства, яке готове відстоювати свої інтереси.

Олесь Доній (політик):«Політику повинні здійснювати лише люди честі й гідності, за якими не тягнеться корупційний хвіст. На хвилі Майдану загартувались справжні лідери, і вони є майбутнім України».

Без реформ змін у країні не відбудеться

Найголовніше, на мою думку, це здійснення змін, яких прагне українське суспільство. Я впевнений, що без реформ змін у країні не відбудеться. А для цього політики спочатку повинні реформувати власну свідомість. Це і є своєрідна люстрація, з якою нинішні можновладці не погоджуються. Лише шляхом якісної кадрової заміни ми зможемо очистити владу, що надалі дасть можливість здійснювати будь-які реформи на користь суспільства.

Одним із шляхів побудови демократії є можливість контролю за владою. Для цього такі повноваження потрібно надати громаді. Люди, які кілька років поспіль руйнували демократію, не можуть апріорі зробити такі рішучі кроки. Пропонувати і втілювати нові ідеї можуть лише нові люди.

Віктор Шмідт (заслужений будівельник України, доктор наук):«Зараз суспільство очікує на готовність депутатів здійснювати зміни. Люди, які відстоювали ці зміни на Майдані, мають утілити їх у життя».

Урок Майдану – це жити з гідністю, по совісті

До Майдану ніхто не готувався, але від самого початку революційних подій у мене не було жодних сумнівів щодо того, по який бік барикад маю діяти – «Перевесло» об’єднало найбільш свідомих, небайдужих до долі країни кіровоградців. Тепер громадське об’єднання довірило мені представляти інтереси суспільства у Верховній Раді.

Певно, що кожному з нас довелося зіткнутися з людьми, які не поділяють наших переконань. Можливо, вони не хочуть жити за законами моралі, і їх з тих чи інших причин влаштовує стара системи. Але я розумію, що суспільство не може бути одноманітним, тому я буду продовжувати працювати для громади.

Сам Майдан для мене є життєвим уроком. Оскільки відбулась Революція Гідності, її основний урок – це жити з гідністю, по совісті. Для мене це не пусті слова, вони є принципами мого життя, і я радію з того, що під час цих подій знайшов багатьох однодумців. Виявилось, що по Україні нас мільйони.

Володимир Панченко (доктор філологічних наук, професор Національного університету «Києво-Могилянська академія, член Національної спілки письменників України): «Ідейність, яка перетворилася на переконаність, має стати правилом життя. Сергій Михальонок дбає про духовне відродження, здобув досвід ідейної боротьби й зможе його використати для впровадження ефективних реформ».

Якими критеріями має керуватись виборець, щоб обрати гідний Парламент?

Найголовніше, виборець не повинен дати шанс зайти у владу зрадникам інтересів народу. Продавши голос на виборах, виборець втрачає право на цей голос. Тому змінити, в першу чергу, потрібно власні підходи до вибору депутата. Зміни починаються з нас. Оцінювати потрібно людину не лише за обіцянками, а тим паче – за кілограм гречки, а за моральними якостями та рівнем патріотизму, що не дасть йому схибити в роботі парламентаря.

Чим більше буде політиків морально чистих, тим швидше зникатиме корупція в ешелонах влади. Тільки разом із вами, викорінивши старі кадри, і з ними – неефективну корупційну систему, зможемо змінити країну.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама