Політика

Яких махінацій чекати в день виборів від Олеся Довгого?

. 2247

У Кіровограді відбулася прес-конференція за участі Віктора Чумака, Мустафи Найєма, Світлани Заліщук та Андрія Лавруся, яка стосувалась корупції на виборах.

Віктор Чумак, голова Комітету Верховної Ради з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією розповів, що за час роботи молодої команди Черновецького за час роботи секретарем Київради Олеся Довгого було розкрадено близько 70 мільярдів гривень. Лише за одне сесійне засідання в неконкурентний спосіб було віддано землі на 1 мільярд гривень. За словами Чумака від 7 до 13 мільйонів доларів на підкуп виборців було витрачено на виборах 2012 року у місті Києві. За даними на сьогодні 20 мільйонів.

- На мій погляд таким людям не місце у верховній раді. А якщо він таки пройде, ця людина повинна стати ізгоєм. 26 числа буде прямий підкуп виборців, що стане апофеозом роботи команди Довгого, - каже Чумак

За його словами можуть бути застосовані старі технології: каруселі, підкуп членів виборчої комісії.
В комісії мають бути 2 або 3 людини в однаковому одязі, або з брошкою, або шаликом. До них підходитимуть виборці, які голосуватимуть по кілька разів, або за мертвих душ тощо. То ж журналістам слід звернути увагу на таких людей по виборчих дільницях.

"Підкупи здійснюють голови селищних рад, їх родичі", - розповів Мустафа Наєм, кандидат в депутати від Блоку Петра Порошенка.

За нашими даними найбільші комісії в Знам'янському, Онуфрієвському та Олександрівському районах найбільше комісій контрольованих Олесем Довгим. Світловодські комісії контролює Вадім Бойко, також пов'язаний з Довгим. Контроль відбуватиметься через голів комісій лояльних до цих кандидатів.

Активісти ссю інформацію про встановлені порушення вже сьогодні обіцяють передати до правоохоронних органів.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама