Політика

У Кіровограді викрили склад «чорнухи» проти двох кандидатів у нардепи (ФОТО)

. 1878

21 жовтня у Кіровограді (99 виборчий округ), спостерігач ОПОРИ став свідком виявлення складу політичної агітації без вихідних даних.

 

Листівки негативного змісту про трьох кандидатів у народні депутати – Костянтина Яриніча (Блок Петра Порошенка), Лариси Онул (самовисування) та Миколи Онула (самовисування, 100 округ), знаходились в одному з приміщень на подвір’ї приватного будинку.

Зокрема, в листівці наявні такі фрази: «Онули бандити», «мол, взятки в онкодиспансере требуют». Також, йдеться про придбання будинків і відпочинок за кордоном тощо.

Під час слідчих дій з’явився чоловік, який розповів, що листівки він вилучив з невідомої йому машини в одному з мікрорайонів міста.

Нагадуємо, що згідно ч. 23 ст. 74 Закону України «Про вибори народних депутатів України», забороняється виготовлення та розповсюдження друкованих передвиборних агітаційних матеріалів, що не містять відомостей про замовника друкованих передвиборних агітаційних матеріалів, установу, яка здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск.

Відповідно до п. 10 статті 74 Закону України “Про вибори народних депутатів України” забороняється розповсюдження недостовірних або наклепницьких відомостей про кандидата у депутати. Такі дії є також адміністративним правопорушення відповідно до статті 212-10 КУпАП.


прес-секретар кампанії спостереження Громадянської Мережі ОПОРА в Кіровоградській області
За коментарями звертатись:
Патруль Євгеній
координатор виборчих програм
Громадянської мережі ОПОРА у Кіровоградській області
+380994263118

Поширюйте

Коментуйте


Реклама