Політика

Костянтин Яриніч намається відхреститись від Вадима Бондаря

. 2340

Учора, 21 жовтня, під час прес-конференції у Кіровограді кандидат у депутати по 99-му округу Костянтин Яриніч прокоментував ситуацію з кандидатом по 102-му округу від партії "Блок Петра Порошенка" Вадимом Бондарем.   На питання журналістів, чому кандидат від провладної партії не веде жодної агітації, а журналісти не одноразово писали, що він є технічним кандидатом Олеся Довгого, Костянтин Яриніч зазначив, що він особисто жодного разу не бачив Вадима Бондаря, і взагалі зі списоком мажоритарників визначалися в Києві: "Ви знаєте, що списки, вони готувалися в Києві. Ми не подавали цього кандидата, він нам наданий з центру. Яким чином він проходив там кастинг мені не відомо, і на сьогоднішній день я з ним практично не зустрічався. Я мав про нього інформацію про те, що так, є такий кандидат, він з нами йде".

Проте на попередній прес-конференції у вересні під час представлення першої мажоритарників по області Костянтин Яриніч говорив інше: "Номер 102-й, Вадим Бондар. Це нова людина, якої ви, можливо, і не знаєте, але після активного спілкування з центральним штабом, ми вирішили, що така людина у нашій команді потрібна. Це спеціаліст державного управління, експерт в галузі альтернативної енергетики....Для нас честь мати в команді таку людину".

Вже після прес-конференції Яриніч сказав журналістам, що, буцімто під час представлення кандидатур по Кіровоградщині він лише читав список, який йому подали з центру. Проте знову ж таки, його словам є заперечення. Під час вересневої прес-конференції, відповідаючи на питання журналіста про місце Анатолій Ревенка в списках Порошенка, пан Костянтин прямим текстом сказав, що він мав стосунок лише до мажоритарників: "Що робив пан Ревенко, я не вивчав. Я працював над мажоритарними списками, над мажоритарниками".

Підсумовуючи усе вище сказане можна припустити, що, справді, Яриніч просто озвучував надані йому списки мажоритарників, а кандидатури вже давно були погоджені "на горі". У такому випадку Яриніч для БПП є лише ім’ям та обличчям, формальним координатором, а не реальним лідером, який на щось впливає. А якщо все ж таки, як заявляв "доктор, який іде лікувати людей" він працював над мажоритарними списками, то наявність в них кандидатури Бондаря, який є очевидним технічним кандидатом Олеся Довгого, залишає дуже багато питань. У будь-якому випадку, очевидним є те, що зараз перед виборцями розігрується велика гра, аби врятувати імідж партії.

За матеріалом сайту "Рідний Кіровоград"

Поширюйте

Коментуйте


Реклама