Політика

Сергій Михальонок: Говорити, що вибори в Кіровограді проходять чесно підстав, на жаль, немає

. 1892

Попри підписання меморандуму про чесні вибори кандидати в народні депутати не готові вигравати чесно і дотримуватись правил гри.
Таку думку в інтерв’ю «Перевесло» висловив кандидат в народні депутати по 99 округу, лідер кіровоградського Євромайдану Сергій Михальонок.

«Ми бачимо купу бруду в бік один одного, ми бачимо газети, листівки, і навіть борди із компроматом, велорикш, що їздять містом, я маю на увазі пана Стрижакова. Дуже комічно виглядає його агітація, при чому суми, які на неї витрачаються, зовсім не є смішними. Кандидати не соромляться використовувати чужі партійні бренди або ж використовують ці бренди без згоди лідерів партії, як зробила Лариса Онул. Ми маємо зареєстрованих технічних кандидатів-двійників. Тому говорити про те, що вибори в Кіровограді проходять чесно, підстав, нажаль, немає», - заявив Сергій Михальонок.

Він також пояснив причину, через яку ведеться така брудна боротьба між кандидатами – це боротьба за голоси виборців, які ще не визначились, за кого голосуватимуть 26 жовтня.

«На сьогодні за підрахунками не тільки кіровоградських, а й всеукраїнських соціологічних груп, близько 40% українців ще не визначились, за кого будуть голосувати. Деякі кандидати вже показували свої соціологічні дослідження: в середньому, відсоток підтримки кандидата в Кіровограді 13-14% - без урахування бренду. Як сьогодні проголосують ці 40% населення – невідомо. Через це в кінці виборчої кампанії зараз масово застосовують брудні технології, щоб вплинути на людей. Але я не впевнений, що це допоможе», - вважає Сергій Михальонок.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама