Політика

Опір, наступ, перемога!

. 1416

28 січня в Києві відбулася презентація опозиційного руху «Опір». В Будинку Актора зібралося понад 200 чолoвік - прихильників руху і просто киян та гостей міста. На присутніх чекало знайомство з рухом і концерт з нагоди чергової річниці бою під Крутами.

Серед гостей вечора "Гречка" помітила чимало відомих постатей: казкаря Сашка Лірника, який жваво спілкувався з пихильниками, політика і громадського діяча Дмитра Корчинського, колишнього майора спецслужби Миколу Мельниченка, відому блогерку - журналістку Олену Білозерську та іншіх. Презентацію відвідали представники багатох областей України. Серед них і кіровоградці.
Розпочався вечір виступом громадського діяча Андрія Парубія, який розповів про різні аспекти героїчного вчинку крутянців. Слідом за ним слово мав член оргкомітету руху "ОПІР" Іван Кішка, у своєму виступі він зокрема зазначив: «Своїми завданнями ми вважаємо мобілізацію всіх, хто здатний чинити опір режиму, громадську протидію антинародним ініціативам режиму та формування дієвого громадянського патріотизму».

Андрій Парубій

Всі присутні отримали "Маніфест руху "ОПІР", серед іншого в ньому йдеться і про мету даного об'єднання: "Усунення від влади антиукраїнського режиму Януковича-Литвина-Азарова та прихід до влади нового покоління українських політиків. Провідне гасло руху: опір-наступ-перемога!"

По завершенню вступної частини присутні мали можливість півтори години слухати пісні гурту «Рутенія» та соліста гурту «Тінь Сонця» Сергія Василюка, які виступали цього вечора.

Валерій Лебідь

Поширюйте

Коментуйте


Реклама