Політика

Кіровоград: директор ПП «Олікс» очолив обласний осередок «УДАРу»

. 7752

Про це у свому Фейсбук повідомив Костянтин Поляков, голова виконавчого комітету обласної організації Кіровоградської Обласної Організації Політичної партії "УДАР Віталія Кличка".

Як пише Поляков, нині  Дмитро Вінницький - в. о. Голови Кіровоградської обласної організації партії "УДАР Віталія Кличка". Проте, за словами голови виконкому, в "УДАРі" не міняли голову обласної організації. Відповідно до діючого законодавства, Анатолій Дмитрович Ревенко припинив своє членство в партії у зв'язку з участю у виборах до Верховної Ради України від Партії "Блок Петра Порошенка". Рішення Політичної Ради Партії виконуючим обов'язки було призначено Вінницького Дмитра Васильовича. Як пише Поляков, щойно буде обрано Голову Кіровоградської обласної організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка", про це партійці  відразу повідомлять.

Нагадаємо, однією з «фішок» місцевих «УДАРівців»  була боротьба за тариф на проїзд у громадському транспорті у розмірі 2.5 гривні. Завдяки різноманітним акціям та ініціативам громади цей тариф частково діє і досі. Проте вже з 1 вересня поточного року деякі перевізники підняли тариф до 3-х гривень. Одним з перших підняло тарифи підприємство, очолюване Дмитром Вінницьким.

Ймовірно, на місцевих виборах, які, ймовірно, відбудуться восени 2015 року, партія УДАР вже не використовуватиме в своїй агітаційній риториці питання тарифів на проїзд.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама