Про референдум щодо перейменування Кіровограда говорили у столиці (ФОТО)

Опубліковано . в Політика

Кількість переглядів - 2141

Обираючи нову назву для Кіровограда варто прислухатись до думки громади, а не реалізовувати примусове перейменування, що передбачене пакетом законів про декомунізацію. Таким був головний меседж виступу голови громадської організації "Рідний Кіровоград" Андрія Табалова на Форумі регіональних лідерів політичної партії "Наш край".

"Більшість кіровоградців під час нашого соцопитування заявили, що не хочуть зараз перейменування міста і підтримують існуючу назву. Потрібно спочатку питати людей чи вони хочуть перейменування. Чи хочуть вони, аби їхні кошти витрачались на заміну документів, дорожніх знаків і подібного, прямо зараз. Навіть після перейменування і заміни дорожніх знаків тарифи на комунальні послуги не знизяться, заробітна плата кіровоградців і українців загалом не зросте. Саме тому багато мешканців нашого міста ставляться скептично до перейменування Кіровограда саме зараз, коли в країні триває війна, а коштів у місцевих бюджетах немає, - пояснює Андрій Табалов. - Я стою на своєму і не наполягаю, що референдум має відбутись сьогодні чи в цьому році (нагадаємо чверть населення Кіровограда підтримали перейменування міста шляхом референдуму  - ред.). Я вважаю, що в першу чергу треба прислухатись до думки громади. Прислухатись - це не значить зібрати громадські слухання, запросити якихось людей, які просто не передадуть думку більшості містян, чи зробити суб'єктивні соцопитування".

Під час свого виступу Андрій Табалов наголосив і на інших проблемах міста, як-то неякісне надання житлово-комунальних послуг чи довготривале будівництво будинку для військових.

У розмові з "Гречкою" Андрій Табалов розповів, що приїхав на Форум регіональних лідерів новоствореної партії на запрошення, адже особисто знайомий з деякими мерами міст і кураторами обласних організацій політичної партії. У партії "Наш край" високо оцінили роботу ГО "Рідний Кіровоград" та партії "Рідне місто". А також додав, що наразі не виключає можливості працювати у напрямку цієї політичної сили в Кіровограді, де наразі вона не представлена.

"Я вже прочитав програму партії і згоден практично з кожним її пунктом. Це саме те, про що я думав роками, враховуючи свій досвід. Я прихильник цього руху на даний момент, втім наша робота із "Рідним містом" також не припиняється, разом ми знайдемо спільний формат роботи", - сказав Андрій Табалов.

Політична партія "Наш край" - новостворена політична сила досвідчених керівників, "людей діла" і господарників, які "не бажають брати участь в політичних іграх та інтригах". На сьогодні вона має 62 кандидати в мери у містах України. Більше 2 тисяч кандидатів у депутати йтимуть на вибори під прапорами й гаслами партії. Серед лідерів і прихильників "Нашого краю" мери міст, яких обирали на посаду до 6 разів.

"У нас немає партійної "криші", під якою можна відсидітися. У нас немає партійного боса. "Наш край" -  партія прагматиків і господарників", - заявив на Форумі один із співзасновників партії Олександр Фельдман.

Уже в вересені лідери партії обіцяють презентувати свою політичну програму і конкретні кроки, які, як запевняють, робитимуть для розвитку і процвітання країни.

Фото Світлани Дубини

Сподобалася стаття?