Політика

Кіровоградська "Батьківщина" підтримає на мерських виборах кандидата від влади

. 9757

Кіровоградська "Батьківщина", ймовірно, не висуватиме свого кандидата на посаду Кіровоградського міського голови. Натомість підтримає кандидата від Блоку Петра Порошенка Андрія Райковича. Про це під час церемонії висунення кандидата на посаду Кіровоградського міського голови Андрія Райковича, що наразі відбувається в кіровоградській філармонії, повідомив голова обласної організації ВО "Батьківщина"  Олександр Чорноіваненко.

 www.gre4ka.info

Серед іншого, голова обласної "Батьківщини" підтримав тезу екс-міського голови Кіровограда Василя Мухіна про те, що якби Андрія Райковича обрали мером раніше, історія Кіровограда склалася б по іншому. 

"Це щастя для міста, що Андрій Райкович йде в мери - наголосив Чорноіваненко, - а "Батьківщина" готова підставити йому своє плече".

Нагадаємо, понад пів року обов'язки Кіровоградського міського голови виконує Іван Марковський, голова Кіровоградськ міської організації ВО "Батьківщина".

Сам Чорноіваненко, за попередніми даними, мав балатуватися від "Батьківщини" на посаду Кіровоградського міського голови, а останні 10 років перебував при владі на різних посадах.

Фото: Валерій Лебідь

Поширюйте

Коментуйте


Реклама