В Олександрії виборча комісія відмовила в реєстрації представникам 6 партій

Опубліковано . в Політика

Кількість переглядів - 1462

Олександрійська міська виборча комісія відмовила в реєстрації 76 потенційним кандидатам в депутати до Олександрійської міської ради від різних політичних сил міста. До списку претендентів, які отримали відмову, увійшли представники місцевих організацій партій «Свобода», «Опозиційний блок», «Сила людей», «Українське об’єднання патріотів-УКРОП», «Відродження» та «Наш край».

Про це повідомляє сайт кровоградської "ОПОРИ".

30 вересня Олександрійська міська виборча комісія на своєму засіданні розглянула документи, що надійшли для реєстрації від місцевих організацій політичних партій «Опозиційний блок», «Свобода» та «Сила людей». Комісія прийняла рішення про часткову невідповідність поданих документів, на підставі чого відмовила у реєстрації окремим претендентам в кандидати.

Невідповідність у більшості кандидатів полягала у неправильно заповненій автобіографії. Представники партій не вказали різну інформацію: хто місце роботи, хто контактний телефон, а хто забув написати громадську діяльність та партійність. Комісія вирішила, що такі автобіографії не достатньо точні і не відповідають Закону України «Про місцеві вибори».

Відповідно до Ст 40 п 6 ч 1 Закону України «Про місцеві вибори»: Автобіографії кандидатів обов’язково повинні містити цілий перелік особистих даних про них. Серед них і партійність, і місце роботи, і громадську роботу, і контактний телефон.

Ст 46 п 2 ч 1 цього ж Закону дозволяє виборчій комісії відмовити в реєстрації кандидатам в депутати у разі відсутності передбачених ЗУ «Про місцеві вибори» документів для реєстрації.

В результаті таких рішень комісії від місцевої організації політичної партії «Свобода» був зареєстрований лише один з 16 кандидатів в депутати до міської ради. Ним став перший номер політичного осередку. «Силі людей» вдалося зареєструвати 8 з 37 кандидатів в депутати. А місцевий «Опозиційний блок» не зміг зареєструвати лише одного кандидата. У випадку «Опозиційного блоку» причиною для відмови стало те, що претендент в кандидати подав фотокопію декларації, яку члени комісії більшістю голосів не прийняли.

1 жовтня на засіданні Олександрійської міської виборчої комісії ситуація з реєстрацією повторилася. Тепер уже для місцевих осередків партій «Українське об’єднання патріотів-УКРОП», «Відродження» та «Наш край». 5 представникам місцевого осередку партії «Наш край» відмовили через невідповідність автобіографій. Двоє осіб від «УКРОПу» теж не змогли подати необхідні по Закону документи. А от 26 з 37 кандидатів від місцевої організації партії «Відродження» взагалі вказали іншу назву виборчої комісії, і теж не були зареєстровані.

За рішенням комісії до суду вже звернувся Олександрійський «Опозиційний блок». Збирається до суду також місцева організація партії «Сила людей».

Сподобалася стаття?

Коментарі  

 
+1 # Нечипоренко Олег 04.10.2015, 01:25
Свою маленьку перемогу святкує Олександрійська "Свобода". Кіровоградський обласний апеляційний суд задовольнив позов проти міської виборчої комісії
на реєстрацію кандидатів. Нагадую,що із списку в 16 чоловік був зареєстрований тільки наш учасник АТО Нечипоренко Олег.Тепер після виправлення маленьких помилок ми будемо зареєстровані.
Також поздоровляємо обласну організацію,яка там же перемогла обласну виборчу.
Вітаю всіх
Цитата
 
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити