Політика

У Кіровограді презентували новий громадський рух "Антиреванш" (ФОТО)

. 10382

У Кіровограді презентували громадський рух «Антиреванш». Головна мета Руху – не допустити реваншу перефарбованих регіоналів та перейменування Кіровограда на одну з назв часів Російської імперії.

 

Під час прес-конференції учасники руху підписали звернення до представників політичних партій та кандидатів з вимогою виключити зі своїх лав кандидатів від ПР. Окрім того вимагають виключити зі списків "окупаційну назву" Єлисаветград. Учасники руху також вважають, що необхідно скасувати проведення громадського опитування за 600 тис.грн., оскільки це є нераціональними витратами бюджетних коштів .

У підписанні звернення взяли участь Василь Ращупко, кандидат на посаду Кіровоградського мімького голови від політичної партії "Укроп", Андрій Максюта, кандидат-самовисуванець, представник "Об’єднання Самопомочі" Віталій Пінчук, Сергій Михальонок, кандидат в мери від партії "Народний контроль", Євген Миценко, представник "Правого сектору".

До підписання запрошували й інших кандидатів. Наприклад,Віта Атаманчук не відповіла на запрошення, представники ВО «Свобода» відмовились, Радикальна партія погодилась, однак не прийшла на підписання.

Дмитро Сінченко, спікер нового об'єднання, заявив, що список підписантів відкритий. Окрім того, відразу після підписання відкритого листа до кандидатів, всі, хто підписався під зверненням, розпочнуть збір підписів з метою скасувати виділення 600 тисяч на громадське обговорення та виключити з переліку варіантів назв "окупаційну назву" Єлисаветград.

Фото Валерій Лебідь

Поширюйте

Коментуйте


Реклама