Політика

Четверо колишніх кандидати в мери Кіровограда зібрали прес-конференцію (ФОТО)

. 3865

Відразу чотири кандидати на посаду Кіровоградського міського голови, які не змогли об’єднатися під час виборів, зібрались за одним столом на післявиборчій прес-конференції.


Андрій Табалов(«НАШ КРАЙ»), Сергій Михальонок(«Громадський контроль»), самовисуванці Андрій Максюта та Андрій Дробін розповіли про свій погляд на виборчий процес у Кіровограді.

«5 днів знадобилося ТВК для того, щоб оприлюднили результати виборів.
Затримка оголошення їх результатів жодним чином не пов’язана із судовими процесами, в яких ми оскаржували результати виборів на деяких дільницях. Як це намагалися представити.
Як бачимо, "корекція" результатів виборів відбулась "на ура".
А суди так само спрацювали на користь влади», - заявив Андрій Табалов.

Основним же «досягненням» виборів кандидат вважає те, що відбулось об’єднання колишніх «регіоналів» з теперішніми представниками влади:
«Головним результатом цих місцевих виборів в Кіровограді стало створення нового міцного "союзу": влади нинішньої із владою попередньою – екс - регіоналами, які не просто були рядовими членами партії, а були тими, хто приймав рішення за часів ПР та Януковича. Сьогодні це одна команда».
Андрій Табалов не вважає результат, отриманий під час виборів поразкою.

«Я не вважаю свій результат на виборах програшем. Мене підтримало майже 20 тисяч кіровоградців. Це – не програш. Але я використав всі законні методи боротьби, для того, щоб захистити результат.
Я продовжу свою роботу у форматі лідера депутатської групи в Кіровоградській міській раді», - наголосив Табалов. Він стверджує, що навіть оголошення офіційних результатів виборів, бруд на нього продовжують лити колишні конкуренти. Зокрема в багатоповерхівках продовжують розкидати листівки з "чорнухою" щодо нього.

Про фальшування в день виборів заявив Сергій Михальонок. За його словами, протягом двох годин в ніч підрахунку голосів протоколи просто перестали надходити з дільниць.

«Коли почали надходити протоколи з дільниць, «Народний контроль» мав в них від 5.6 до 10%. З 12 годин ночі до 2.00 інформація перестала надходити. Після того пішли зовсім інші результати. По деяких дільницях, де дані в протоколах розходились до 100 голосів, ми звернулись до суду. Проте нас навіть не запросили на засідання і повністю відмовили в перерахунку бюлетенів, - говорить Михальонок - Найбільше фальсифікацій було по 102-му мікрорайону. На вулицях Жадова, Попова, Пацаєва, і протоколи звідти прийшли найпізніше.

Я не вірю в ці вибори. За нашою оцінкою, у нас вкрали близько 700 голосів лише під час підрахунку».

Екс – кандидат стверджує, що відбувся реванш колишньої влади:
«Відбувся реванш. Начебто демократичні партії «лягли» під цей тиск і отримали такі результати. Скажімо, до міської ради за списками ВО «Батьківщина» пройшов лише один член партії», - наголосив Сергій Михальонок.


Андрій Максюта наголошує на тому, що кандидати в мери не мали рівних можливостей під час передвиборчої кампанії.
"Кандидати були представлені не в рівні умови. Про це свідчать і порушення в день тиші, і неможливість взяти участь у дебатах на обласному телебаченні», - заявив Андрій Максюта.

Згадав Максюта і про так зване опитування щодо перейменування міста Кіровограда:
«Я заявляю про нецільове використання коштів на проведення опитування, яке відбувалося без жодного контролю. Це опитування - гроші на вітер», - говорить Максюта.

Тему перейменування продовжив Андрій Дробін:

«У нас починає хвіст крутити собакою. Нам спочатку нав’язали, що ми маємо перейменовувати місто. Потім у них щось не вийшло і влада направила всі 7 назв до Києва, щоб народні депутате вирішували. Так бути не повинно. Якщо ми запитуємо у людей як перейменувати місто, то ми маємо впроваджувати їх думку в життя. Інша справа, як ми у них це запитуємо. Потрібно або місцевий референдум проводити або не чіпати дане питання в теперішній час».

Наостанок всім чотирьом екс-кандидатом в мери поставили запитання чи балотуватимуться вони знов на мерських виборах, якщо такі відбудуться достроково найближчим часом. З усіх присутніх однозначно на це питання відповів лише Андрій Табалов, який заявив, що піде на вибори.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама