Офіційна заява виборчого штабу "БПП-СОЛІДАРНІСТЬ"

Опубліковано . в Політика

Кількість переглядів - 2633

Прес-служба виборчого штабу Андрія Райковича, одного з кандидатів на посаду міського голови Кіровограда, оприлюднила офіційну заяву щодо ІІ туру виборів.

 Подаємо текст заяви без змін:

15 листопада 2015 року відбувся другий тур по виборах Кіровоградського міського голови. Відповідно до результатів першого туру, за головну посаду міста конкурували Андрій Райкович (БПП-СОЛІДАРНІСТЬ) та Артем Стрижаков (самовисування).

В цілому, наш штаб, як і відповідні громадські організації, можуть констатувати, що масових порушень у виборчому процесі не було і вибори відбулися коректно та в законодавчому полі. Проте, на жаль, не всюди. Відповідно до аналізу явки та результатів обох кандидатів, можна констатувати, що, майже на всіх дільничних виборчих дільницях, явка виборців була приблизно однакова та розриви, в той чи інший бік, коливалися в діапазоні 10%. Проте, є кілька дільниць, де ми можемо спостерігати аномально високу явку виборців. Наприклад, 35,6% проти 27,07% в середньому по місту. Так само аномально різняться і результати між кандидатами. Так, на вже сумнозвісній дільничній виборчій комісії №350867, відрив між Стрижаковим та Райковичем складає понад 50%!

Вже в день виборів і після нього, наш штаб отримував сигнали про підкуп виборців на цій дільниці та деяких інших. Якщо на інших ДВК явка протягом дня природно знижувалася, то на цих збільшувалася. Ми отримували сигнали про те, що до, зокрема ДВК №350867, приходили голосувати групами, а на самій дільниці були відповідні люди, які фіксували прихід таких груп та контролювали вкидання у відкритому вигляді бюлетеня в урну. Крім того, нашим штабом зафіксовані і заактовані інші факти незаконного голосування на цій та інших дільницях. Очевидно, що на території, буквально кількох виборчих дільниць, була задіяна і організована, свого роду, «машина з підкупу виборців». І створена вона була не вчора. Існування цієї «системи» можна прослідкувати по голосуваннях на конкретній території ще з 2010 року.

Наш штаб не вважає прийнятними такі методи ведення політичної боротьби і тому ми готові захищати вибір кіровоградців, в тому числі, і, відповідно до чинного законодавства, в судах. Дякуємо за підтримку!

Сподобалася стаття?

Коментарі  

 
+10 # Сашка 17.11.2015, 16:16
Ага...Лососнули тунца,ребята.Не ожидали такого расклада-призна йтесь?!Я и масса других людей за все время предвыборной компании в Кировограде не встречали предложения ни от одного из кандидатов голосовать за деньги!Может где то какие-то бабули и делали это...НО не исключено что и за колбасу...ну Вы поняли о чем Я?:)При этом хочу обратить Ваше внимание что я незаангажирован ни одним из кандидатов,т.к. не ходил на выборы. Попросту-не видел ни одного из них кандидатом в своем городе!Сам бы пошел на выборы,да деньги лишние не позволяли этого сделать...уж очень трудно они сейчас зарабатываются. А вообще резюмируя это все-просто вдумайтеь,-обла стной центр с населением,дай Бог,300 тыс.+-голосует на 20%.50 тыс.человек решают кто будет руководить городом!!!ЭТО ПОЗОР.80%,а пусть 60%, не видят ни кого из них своим представителем интересов.Вас попросту не уважают.Зачем управлять городом когда 200 тыс.населения не захотело Вас поддержать? Надо менять Законодательств о, проголосовало
Цитата
 
 
-4 # квачик 17.11.2015, 16:01
бачив 2х типів біля входу, паслися. Не мав змоги поспостерігати, але вони мені одразу не сподобалися.
Цитата
 
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити