Рейтинг активності депутатів-мажоритарників від Кіровоградської області

Опубліковано . в Політика

Кількість переглядів - 1141

Четверо кіровоградських депутатів-мажоритарщиків потрапили у моніторинг Громадянської мережі ОПОРА. Так в рамках всеукраїнської кампанії в лютому 2016 року було  проаналізовано діяльність народних депутатів Станіслава Березкіна, Костянтина Яриніча, Анатолія Кузьменка та Олеся Довгого. Про це повідомляє прес-служба ОПОРИ.

Моніторингова кампанія передбачає щомісячний комплексний аналіз діяльності 105 народних депутатів, обраних за мажоритарною складовою, у їхніх округах. Базову оцінку депутата робили за 100-бальною шкалою, орієнтуючись на найкращий місячний результат (якому було присуджене значення у 100 балів).
Так Олесь Довгий отримав 65 балів і зайняв 27 місце, Анатолій Кузьменко - 53 бали, 37 місце, Костянтин Яриніч - 41 бал, 45 місце та Станіслав Березкін - 33 бали, 51 місце. Всеукраїнський рейтинг активності депутатів у їхніх округах можна дізнатися тут. Щомісячні ж показники кожного депутата за усіма критеріями моніторингу знаходяться у їхніх профайлах на сайті РАДА.

Моніторинг включає аналіз таких видів діяльності депутатів: 

• Аналіз законодавчої активності (кількість постанов, законопроектів та запитів, ініційованих депутатом, зокрема таких, які стосуються проблем його округу; відвідуваність засідань комітетів та пленарних засідань Верховної Ради України, виступи депутата тощо);

• Аналіз активності депутата у його виборчому окрузі/області (кількість і регулярність роботи громадських приймалень депутата, проведення депутатом особистих прийомів громадян та їхня відповідність дням для роботи з виборцями відповідно до графіку Верховної Ради України, кількість візитів у округ та участь у роботі місцевих органів влади, звітування депутата про свою роботу).

Сподобалася стаття?
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити