Кіровоград: «Відповідь на відповідь, Або чому з листа губернатора стирчать вуха Чернявського»

Опубліковано . в Політика

Кількість переглядів - 1420

Шановний Андріє Івановичу!

Надзвичайно приємно було отримати від Вас  14 березня оперативну відповідь на резолюцію мітингу 11 березня представників політичних партій ВО «Батьківщина», ВО «Свобода», «УДАРу Віталія Кличка» та представників громадськості.

А оскільки це Ваша перша офіційна відповідь нам, гадаю, вона (як той багаторазовий американський космічний корабель «Шаттл»), має слугувати також відповіддю і на наші  попередні резолюції  «перманентних» мітингів у Компаніївці та ще трьох – тут, у Кіровограді, прямо під стінами Вашого кабінету – впродовж усього місяця лютого та першої декади березня.

arm1Насамперед, хочу зазначити,що  три посили, які містить  Ваш лист, – абсолютно вірні  і, хоч зараз, їх можна долучати до дефініцій «Декларації з прав людини і громадянина», прийнятою Постановою Французьких Національних зборів 26 серпня 1789 року (і яка є базовою, визначальною – для юриспруденцій демократичних держав), так би мовити, з поправкою на сучасне підґрунтя на теренах  держави Україна, регіону – Кіровоград.

Проте, реалії сьогодення дають мені підстави  вважати  - і тут доведеться вибирати з двух  одне – або Ви свято вірите, в те, що написали – а, тоді, виходить, Ви абсолютно не знайомі із життям , що проходе поза Вашим кабінетом, або Ви, Андріє Івановичу, вибачте, трохи лукавите і видаєте бажане за дійсне.

Дозвольте мені, від імені  політичних партій, ще раз наголосити, що учасники мітингу не закликали Вас втручатися у виборчий процес, а зверталися неодноразово до Вас, як до голови ОДА, - посадової особи, яка відповідає за забезпечення  засад Конституції  України на території області, при тому,що Ваші безпосередні підлеглі – заступник О.Чернявський та голова Компаніївської РДА В. Луценко –якраз активно втручалися у виборчий процес, можна сказати, навіть керували ним, а люди, виборці, закликали Вас, Андріє Івановичу, заборонити їм це робити. (Ви ніколи не задумувалися над тим, з якого тоді це дива люди  мітингують у Вас під вікнами протягом місяця – робити їм нема чого? А Ви так ні разу і не спромоглися вийти до них і запитати, хоча мали б чинити , як  наголошує наш  Президент, тобто, «почути кожного». Бо ж, як відомо, «влада  - для людей», а не навпаки).

Ви, Андріє Івановичу, радите нам звернутися «до тих органів, компетенцією яких передбачено їхнє вирішення», але ми, насправді, не знаємо, хто може відповісти ошуканим виборцям, 45 відсотків голосів яких комісії – РВК та ОВК – не врахували, а, значить, позбавили їх конституційного права – обирати, а кандидата Олександра Шевчука, перемогу якого засвідчували протоколи з мокрими печатками з усіх восьми дільничних виборчих комісій і яку вкрали політичні шахраї – позбавили конституційного права – бути обраним? Хто пояснить присутність кандидата Чернявського на , так званому, засіданні РВК, яке провели «регіонали» без кворуму і на якому прийняли підсумковий протокол без двох найбільших дільниць – тобто, кандидат Чернявський був, безпосередньо, свідком фальшування? Хто відповість, чому  транспортом з автобази ОДА та облради діставалися до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду свідки з боку кандидата Чернявського? Хто відповість, чому незалежна інформаційна політика  обласної державної телерадіокомпанії передбачає «пієтет ний» журналістський  пул слідком за  виборчими «вояжами» кандидата  від влади Чернявського і, в кращому випадку,замовчування, а частіше – викривлену інформацію щодо  кандидата від «Батьківщини», якого також підтримують «Свобода» і  "УДАР"  Олександра Шевчука? Якщо Ви, Андріє Івановичу, такі «компетентні» органи знаєте, то порадьте і нам.

А, наостанок, вже риторичне запитання, бо відповідь на нього знає тільки Петро Іванович Чубченко – голова ОВК. Як таке трапляється, що при жеребкуванні у комісії, «жеребок» випадає переважно членам Партії регіонів та ще трохи – комуністам, мітка у них якась, чи Петро Іванович, у вільний від державницької роботи час, тренується  на «наперстках»?

Шановний Андріє Івановичу, усе, викладене мною вище, поділяють наші політичні союзники – ВО «Свобода» та «УДАР Віталія Кличка» та, сподіваюся, тисячі кіровоградців, яким набридло бути ошуканими владою, приниженими, тому, вважайте, мою «епістолу» не монологом, а, радше, зверненням мешканців Кіровоградщини до свого голови обласної державної адміністрації. Тому, згідно закону про звернення громадян, можете  відповісти, якщо вважатимете за необхідне.

З повагою, заступник голови Кіровоградської обласної організації партії ВО «Батьківщина», керівник прес-служби Олена Армаш

Сподобалася стаття?

Коментарі  

 
+7 # astore 17.03.2013, 20:27
Давлять нашого брата,хіба ж так можна. А ми ще кажемо що живемо у демократичній державі. Ганьба,дійсно ганьба. Дуже прикро що так мало людей збирається на мітингах, і це дуже погано тому що ті хто заварили всю цю кашу з фальсифікацією і скасували половину голосів за Шевчука на те і надіються, що типу люди покричать покричать там з місяць та й розійдуться. Побільше б людей на мою думку і ці всі прихвосні регіоналівські більше б боялися і можливо б таки визнали перемогу саме Олександра Шевчука. Сила партії регіонів в тому,що вони у всі органи державної влади намагаються поставити своїх людей і в них це дуже добре виходить. Головне НЕ ЗДАВАЙТЕСЯ ЛЮДИ ДОБРІ!!!!
Цитата
 
 
+7 # Наталя 17.03.2013, 10:13
Ви заодно, шановна, напишіть про узурпацію "свободи слова" і що треба публікувати різні точки зору решті електронних ЗМІ, які всі без винятку "підмахують" владі. До речі, на них вільно можете гадити на кого завгодно. "Гречка" - єдина альтернатива їм. Опозиціонери і просто громадяни, які не підтримують владу, а таких багато, хочуть читати новини не в стилі а-ля совок, де суцільний одобрямс влади. Влада сама створила такі умови, що коли одні пишуть виключно про неї і "мочать", а не критикують опозицію, яка б вона не була, в суспільства виникає запит на протилежне. Так, що дякую "Гречці", що вона є і не пішла шляхом своїх колег, які зручно влаштувалися під крилом у влади. Сьогодні бути альтернативою їм не просто.
Якщо ж говорити стосовно даної статті, то Ніколаєнко, як на мене, порядніший від Ларіна, але мало що вирішує.
Цитата
 
 
-4 # Наталка з Полтавки 17.03.2013, 00:06
чому затерли моє попереднє повідомлення - що правда в очі ріже? Де ж ваша "правда і свобода слова"?????? Чому не публікуєте думку "прихильників влади" ????? Тому що ви - такі ж (як ви кажетете)- узурпатори "свободи слова" ????!!!! То чим ви (ваш сайт і опозиція) кращі за владу, якщо ви не висвітлюєте думки всих верств населення, а тільки тим, хто вам і вашому сайту "підмахує"????? Це вам ганьба! і вашій свободі слова"!!!! Хто плате - той і пише, проста людина (з будь-якою думкою) написати не може? Не грайте "в одні ворота"!!! і тоді у вашого сайта буде рейтинг і будуть читати всі люди а не тільки кучка опозицірнерів! Будьте чесними, "прозорими" , не за ангажованими журналістами!
Цитата
 
 
+1 # Валерій Лебідь 17.03.2013, 08:57
Читайте уважно правила для коментаторів:

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.
Цитата
 
 
+7 # snaiper 16.03.2013, 09:59
Толковая статья!Но ,боюсь, реакция на неё будет своеобразной:ни какой!Поэтому не следует питать иллюзии "на покращення" и начать готовиться к выборам.
Цитата
 
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити