Політика

У Вільшанці активісти не дали райраді висловити недовіру голові РДА (ФОТО)

. 9429

У п’ятницю, 10 червня, учасники АТО, активісти місцевого волонтерського та патріотичних рухів, представники районної організації ветеранів України не дозволили депутатам Вільшанської районної ради висловити недовіру голові райдержадміністрації Олександру Маличенку.

Активісти заблокували трибуну з вимогою скандальне питання з порядку денного зняти.

Депутати вже втретє за два останні місяці намагалися проголосувати проти очільника РДА. Дві попередні спроби були марними. Досі залишається загадкою, хто автор скандального пункту порядку денного, адже жодна з депутатських комісій лоскітливе питання не розглядала.

Проти Маличенка згуртувалися депутати більшості в раді – Народної партії, Опоблоку, «Нашого краю» та «Батьківщини». Меншість – фракція БПП «Солідарність», донедавна підтримувала голову держадміністрації, однак після останнього візиту на Вільшанщину першого заступника Кіровоградської облдержадміністрації Сергія Коваленка, який нібито запропонував Маличенку добровільно написати заяву на звільнення, частина порошенківців позицію змінила.

Незважаючи на вимогу активістів, голова ради Михайло Лець певний час намагався домовитися з протестувальниками. Але ті були категоричними. Навіть прохання самого Маличенка продовжити сесію ті проігнорували.

Лецю не залишилося нічого іншого як спочатку оголосити про закриття сесії, а потім про перерву на невизначений термін.

Однак атовці, волонтери та ветерани позицій не здали й залишилися чергувати під кабінетом голови райради, аби депутатам не вдалося таємно від людей зібратися на засідання.

Перемовини з протестувальниками ні до чого не призводять. Вони категоричні – сесія продовжить роботу виключно після того, як питання про недовіру голові РДА буде знято з порядку денного. Якщо ж народні обранці до громади не прислухаються, оголосили атовці, в районі розпочнеться люстрація через сміттєві баки.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама