Політика

"DVA" заграють у Кіровограді!

. 783

www.gre4ka.com.ua

19 жовтня о 18:00 у Кіровограді в пабі "Ла Манш" гратиме гурт з Чехії "DVA". Організатори: NaturalEast за підтримки Чеського центру в Києві та Чеського міністерства культури.

Дует "DVA" – Ян Кратохвіл (Він, Jan Kratochvíl) та Бара Кратохвілова (Вона, Bára Kratochvílová) – створює свій музичний космос з особливою, лише їм двом зрозумілою мовою. На двох десятках інструментів вони грають фолк, техно, хіп-хоп та кантрі у власному, ні на що не схожому виконанні.

Музика "DVA" нереально-індивідуальна та архетипна водночас . Вона викликає шквал емоцій та торкає підсвідомі глибини. Музичний критик BBC Чарлі Гіллетт назвав дебютний альбом "DVA" "Fonók", також номінований на престижну чеську премію "Ангел", одним із найкращих альбомів 2009 року. А свою другу платівку "HU" дует з успіхом представив Чехії, Австрії, Словаччині, Румунії, Болгарії, Словенії, Угорщині та Україні.

Інформаційний партнер концерту – молодіжний онлайн-журнал "Гречка" - запрошує всіх шанувальників хорошої музики до пабу "Ла-Манш" (Кропивницкого, 153).

Вартість квиточків в день концерту - 70 гривень.

При попередньому замовленні - 50 гривень . Довідки за телефоном: (066) 0419905.

Фото звідси.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама