Політика

Із фракції "Самопоміч" у міськраді Кропивницького виключили депутата

. 2701

З'явилася інформація, що у Кропивницькому на засіданні фракції "Об'єднання "Самопоміч" було вирішено про виключення з останньої Олександра Артюха.

Сам же депутат у коментарях для "Гречки" дану інформацію ні підтвердив, ні спростував, зазначивши, що до нього доходили подібні чутки, але особисто про виключення із фракції йому ніхто не повідомляв.

"Я цього ще не чув. Давно вже ходять такі чутки, то напевно так і є, але мені ще ніхто нічого не казав, не телефонував. Якщо це так, в іншу партію переходити я не збираюся - буду позафракційним, що навіть краще для мене, тому що я бюджетний працівник і під політичні ігрища я ніколи не лягав, тобто для мене це буде просто ідеальний варіант. Це питання серед однопартійців піднімалося і раніше", - розповів Олександр Артюх.

Причиною свого виключення депутат вважає те, що під час сесійних засідань він голосує не так, як потрібно партії. За його словами, на партійній дорадчій раді при обговоренні планів, щодо голосування того чи іншого питання, він висловлює свою думку, яка не збігається із позицією однопартійців, і відповідно голосує за власним розсудом, що викликає їх незадоволення.

"Те що мене й досі не повідомили - говорить про рівень партії та порядність її членів. А взагалі в мене ставлення до всіх партій вже одне - я не вірю нікому, а під різним соусом можна оправдати все, що завгодно", - зауважив Артюх.

В свою чергу, інший депутат міськради від даної фракції Володимир Смірнов підтвердив інформацію про виключення Олександра Артюха, зазначивши офіційні причини прийняття такого рішення.

"Ми  із однопартійцями дійсно виключили із фракції  Олександра Артюха. Причиною стало систематичне порушення фракційної дисципліни і рішень фракції по голосуванні у міськраді. Тобто приймались рішення, що голосувати ми маємо так, але, на жаль, Олександр Іванович не виконував такі домовленості, а діяв самостійно, на свої переконання. тому було прийнято рішення дати йому волю і вивільнити йому руки", - прокоментував "Гречці" Смірнов.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама