Політика

У Кіровограді вшанують жертв Голодомору 1932-33 років

. 935

www.gre4ka.com.uaТрадиційно в четверту суботу листопада в Україні вшановують пам'ять жертв Голодомору-геноциду 1932-32 років. Цього року День пам'яті загиблих внаслідок Голодомору та політичних репресій випадає на 26 листопада. По всій країні проведуть поминальні богослужіння, запалять свічки та вшанують хвилиною мовчання пам'ять мільйонів українців, які загинули через голод та репресії.

У Кіровограді всі учасники заходу зберуться в суботу о 15.00 на розі пров. Василини (біля Кафедрального собору на Набережній) та Великої Перспективної. Далі, за задумом організаторів, присутні вирушать до Фортечних валів, де о 16:00 спільно з усіма українцями вшанують хвилиною мовчання загиблих під час Голодомору та комуністичних репресій в період радянської окупації.

Редакція "Гречки" звертається до всіх учасників заходу з проханням вшановувати загиблих, а не займатися піаром. Маємо сподівання, що і в Кіровограді скорботна хода пройде без різнобарв'я прапорів політичних сил. Адже по всій державі поминальні заходи відбуватимуться виключно з використанням державної символіки.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама