Нардепи від Кіровоградщини у травні стали менше прогулювати роботу

Опубліковано . в Політика

Кількість переглядів - 2552


За результатами моніторингу ОПОРИ у травні 2017 року два народні депутати- мажоритарники від Кіровоградщини піднялися у рейтингу, однин – знизив показники, ще два залишилися на попередніх позиціях. Троє з п’яти депутатів, діяльність яких досліджує ОПОРА у Кіровоградській області, у травні не пропустили жодного пленарного засідання парламенту.
У порівнянні з квітнем 2017 року позиції у рейтингу змінилися так: Костянтин Яриніч(ВО 99) – піднявся на 22 місце( з 36-го ), Анатолій Кузьменко(ВО 103) – 37 місце( з 75- го ), народний депутат Олесь Довгий(ВО 102) опустився на 64 місце ( з 30-го ), Михайло Поплавський(ВО 101)залишився на 70 місці у рейтингу, Станіслав Березкін(ВО 100) - 73 місце(з 76 - го).
Найбільш активним народним депутатом-мажоритарником з Кіровоградщини став Костянтин Яриніч (фракція партії «Блок Петра Порошенка»). Цей депутат у травні опинився серед лідерів за кількістю поданих запитів (враховуючи співвідношення індивідуальних та колективних запитів). Також став співавтором трьох законопроектів та двох постанов, відвідав усі пленарні засідання парламенту.
Жодного пленарного засідання Верховної Ради України за моніторинговий період також не пропустив Анатолій Кузьменко(фракція партії «Блок Петра Порошенка»). Депутат став співавтором двох законопроектів та двох запитів. Один із запитів стосується проблем округу - щодо забезпечення медичними препаратами хворих на цукровий та не цукровий діабет міста Олександрії Кіровоградської області.
У травні народний депутат Олесь Довгий (Група "Воля народу") був присутній на 6 з 12 пленарних засідань Верховної Ради України. Депутат став автором трьох законопроектів та чотирьох запитів, два з яких стосуються проблем округу. Округ депутат не відвідував.
Михайло Поплавський (Група "Воля народу") у травні не виявив жодної законодавчої активності - не був автором чи співавтором жодної постанови чи законопроекту, не надсилав запитів, не мав виступів у парламенті. При цьому депутат не пропустив жодного пленарного засідання парламенту.
У травні Станіслав Березкін(Група Партія «Відродження») відвідав половину пленарних засідань Верховної Ради України. За період моніторингу депутат не став автором чи співавтором законопроектів, постанов та запитів. В окрузі Станіслав Березкін зустрічався з представниками органів місцевого самоврядування.
В цілому у травні законодавча активність більшості депутатів від Кіровоградщини зросла, натомість активність в окрузі(окрім Станіслава Березкіна), знизилася.
Моніторинг здійснюється Громадянською мережею ОПОРА в рамках Програми USAID «РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво», що виконується Фондом Східна Європа та партнерами.

G

Сподобалася стаття?

Реклама
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити