Костусєв вибачиться за "недобитих спадкоємців фашизму"?

Опубліковано . в Політика

Кількість переглядів - 930

Приморський суд Одеси ухвалив рішення, яким зобов´язує мера міста Олексія Костусєва і 88 депутатів міськради вибачитися перед жителями Одеси за розпорядження під назвою «Фашизм не пройде»
www.gre4ka.info - Інформаційний портал Як повідомили «Гречці» в Одеській обласній організації УДАРу, це рішення Ім'ям України прийнято на відкритому засіданні 22 травня.

«Тоді, 21 грудня, при «штурмі мерії» Костусєв сфальсифікував документ під назвою «Звернення міського голови до громадян Одеси», в якому назвав людей, що зібралися перед будівлею мерії, «недобитими спадкоємцями фашизму» та «фашиствующими молодчиками», - нагадали в УДАРі.

«Серед таких виявилися не тільки представники опозиційних політичних сил, а й підприємці ринків Одеси, ошукані інвестори довгобудів, захисники дитячої вітрильної школи в Отраді, активісти громадської організації «За всю Одесу», а також прості одесити, що опинилися того морозного дня на Думській площі. Розпорядження міського голови досі перебуває на офіційному сайті міста Одеси», - зазначили в партії.

Облорганізація УДАРу подала до суду на Костусєва з тим, щоб він вибачився перед одеситами за образу. Спочатку Приморський суд відмовив у розгляді справи, проте УДАР подав апеляцію, яку виграв.

У підсумку судової тяганини суд виніс рішення: Олексію Костусєву і 88 депутатам публічно попросити вибачення перед одеситами через муніципальну газету «Одеський вісник».

Як і слід було очікувати, Олексій Олексійович з відповіддю не забарився: “У зв'язку з поширеною інформацією про те, що я і 88 депутатів Одеської міськради будемо вибачатися перед свободівцями за те, що сесія міськради прийняла резолюцію «Фашизм не пройде!», заявляю - вибачатися ніхто не буде. Дивне рішення судді, яка носить красиве прізвище Суворова (Приморський районний суд), ми оскаржимо в законному порядку, щойно отримаємо його на руки.

Фашизм в Одесі не пройде! Цю принципову позицію мера Одеси та депутатів міськради підтримує переважна більшість жителів міста-героя”.

Дозволю собі невеличкий коментар “з приводу”. Знаючи Олексія Олексійовича ще з часів його успішної викладацької діяльності на кафедрі марксизму-ленінізму Водного інституту (нині Одеського національного морського університету), категоричне несприйняття ним ВО “Свобода” можу пояснити “пережитками старого режиму”. За часів СРСР під цим мався на увазі “ненависний царат”, тепер - більшовицька влада, що відкинула Україну в її розвитку як держави на багато десятиліть назад. За панування на наших теренах комуністів персоні рівня О. Костусєва справді можна було безкарно звинуватити будь-кого у фашизмі. Позаяк опозиції як такої в УРСР не існувало, а її паростки нещадно виполювалися шляхом скеровування незгодних до таборів посиленого режиму та психіатричних лікарень.

Нині ж, судячи з обраної креативниками Партії регіонів стратегії “тримай злодія!”, під визначення “фашизм” потраплятиме кожен, хто співчуває опозиції. А надто той, хто рішуче засуджує фінансування за кошти простих українців “спортклубів” (чиї вихованці час від часу проявляють себе на масових заходах опозиції, як це трапилося у Києві 18 травня) та утримання “ескадронів смерті”, чиїми руками незабаром знищуватимуться найбільш “небезпечні для суспільства” (з точки зору політтехнологів Банкової) постаті регіонального рівня.

Хто знає, в який інший спосіб забезпечити “безкровну” перемогу ставленику ПР у 2015-му, нехай поділиться своїми думками. Особисто мені такі варіанти наразі на думку не спадають.

Тож на фоні розгулу індивідуумів з далеко не бездоганною репутацією (які б давно “мотали строк” у закладах пенітенціарної системи, якби влада не мала “креативних ідей” щодо їх використання проти опозиції напередодні 2015 року) рішення Одеського апеляційного суду, що пом'якшить й без того “умовний характер” осуду висловленої 88 депутатами Одеської міськради на чолі з Костусєвим “громадянської позиції”, виглядає цілком передбачуваним.
Щось схоже відбувалося у Німеччині 30-х років минулого сторіччя, де загони штурмовиків теж цілеспрямовано “вичищали” населення від “соціально даремних” та “соціально небезпечних” елементів. Під першими малися на увазі представники ромської національності, під другими євреї.

Як на мене, наявність в найближчому оточенні лідера УДАРу чималої кількості представників “соціально небезпечних” (з точки зору політдіячів, згодом засуджених Нюрнбергським міжнародним трибуналом), а також часткова приналежність Віталія Володимировича до вельми поважного біблійного народу, не є приводом для цькування Альянсу очільниками нинішньої української влади.

З іншого боку, хто-хто, а одеські УДАРівці - ініціатори скерування до суду скарги на Костусєва з однодумцями - знають, хто насправді є латентними фашистами. Гостро відчуваючи це, на відміну від декого з обивателів, ще й на підсвідомому рівні.

Оксана ж Василівна Суворова виправдала довір'я, що надала їй Держава Україна у відправленні Правосуддя.

Олег БАЗАК

Фото з сайту "Одеса.Коментарі"

Сподобалася стаття?
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити