Політика

ГПУ має суттєві зауваження до підготовленої підозри Олесю Довгому

. 1559

 

Генпрокуратура скерувала до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури суттєві зауваження до підготовленої підозри народному депутату від Кіровоградщини Олесю Довгому.

 

Про це у своєму Фейсбук написав прес-секретар ГПУ Андрій Лисенко, а також спростував інформацію про те, що нібито ГПУ не бачить у діях Довгого складу злочину.

"Генеральною прокуратурою України було скеровано до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури суттєві зауваження до підготовленої підозри народному депутату України О.С. Довгому.

У листі вказувалося про необхідність усунення ряду неточностей та помилок в тексті підозри, а сама підозра має бути доопрацьована.

Вказані зауваження стосувалися передусім необхідності приведення підозри до вимог кримінально-процесуального законодавства.

Жодних питань про наявність чи відсутність в діях О.С. Довгого складу злочину у листі до САП не зазначалося.

Наразі до Генеральної прокуратури України доопрацьований текст підозри О.С. Довгому не надходив.

У зв’язку із цим будь-які заяви про те, що в Генпрокуратурі України нібито не бачать складу злочину в діях О.С. Довгого, не відповідають дійсності." - йдеться у заяві.

Як повідомляла раніше "Українська правда", за даними її джерел ГПУ повідомила Антикорупційну прокуратуру листом за підписом заступниці генпрокурора Анжели Стрижевської, що у справі Довгого "немає складу злочину".

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама