Політика

Хто з мажоритарників від Кіровоградщини підтримував реформи 2017

. 1574

Кіровоградську область у Верховній Раді представляють п’ятеро депутатів. Громадський рух ЧЕСНО зібрав дані про їхню парламентську роботу та проаналізував їх.

Депутати області з центром у Кропивницькому доволі часто пропускають пленарні засідання (28,9% пропущених засідань за даними електронної реєстрації порівняно з 22,2% по Верховній Раді загалом) і навіть у разі присутності часто ігнорують голосування.

Троє мажоритарників області пропустили понад 80% голосувань: Станіслав Березкін (група “Відродження”, 85,8%), Михайло Поплавський та Олесь Довгий (обидва – група “Воля народу”, відповідно 83,5% та 82,5%).

4es


Троє депутатів були помічені за неособистим голосуванням: Станіслав Березкін​, Олесь Довгий та Анатолій Кузьменко​. При цьому Станіслав Березкін “кнопкодавив” щонайменше чотири рази. Неособисте голосування є порушенням статті 84 Конституції України.

Згідно з даними каталогу фігурантів антикорупційних розслідувань ЗМІ, зібраного Громадським рухом ЧЕСНО, троє мажоритарників області згадувалися у таких розслідуваннях, найбільше з них (вісім разів) – Олесь Довгий​, з якого Верховна Рада зняла депутатську недоторканність.

Щоб з’ясувати ставлення депутатів до реформаторських ініціатив, Громадський рух обрав 8 законопроектів, щодо яких голосували депутати парламенту 8-го скликання: Закон про публічні закупівлі, Закон про добровільне об’єднання територіальних громад, Закон про національну поліцію, Закон стосовно удосконалення процедури арешту майна та інституту спеціальної конфіскації, Закон про освіту, Закон про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів, Закон про вибори народних депутатів України і Виборчий кодекс України.

Таблиця голосувань мажоритарників області наведена нижче.

4es1

Депутати-мажоритарники області голосували за ці законопроекти приблизно в половині випадків. Найбільше законопроектів – сім – підтримав член фракції “Блоку Петра Порошенка” Костянтин Яриніч​, найменше – по одному – Станіслав Березкін ​та Михайло Поплавський з “Волі народу”. Проект Виборчого кодексу не підтримав жоден із депутатів.

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама