Політика

Розгляд бюджету і поправки до програм ЖКГ загальмували роботу сесії міськради Кропивницького

. 1505

Під час бюджетної сесії міськради Кропивницького сьогодні, 21 грудня, до порядку денного спробували внести на голосування питання про внесення змін до програми з благоустрою міста.

Таку пропозицію вніс голова комісії ЖКГ депутат Зайченко. Але пропозиція викликала жваве обговорення.

Напередодні сьогоднішнього засідання, відбулось засідання комісії з питань ЖКГ, де пропонували внести зміни до програми з благоустрою міста.

Низка депутатів заявили про те, що пропозицію варто відтермінувати, оскільки навіть комісія питання не підтримала.

Депутат Олександр Цертій заявив, що саме тому депутати затримались на сесію, адже виникло обговорення необхідності внесення змін у програми таким чином, адже змін до програми депутати не бачили.

Депутати заявили, що раніше існувала домовленість вносити поправки до програми після повного ознайомлення депутатів, у кінці січня.

"Коли ми затверджували бюджет минулого року, було дуже багато критики щодо програми ЖКГ. Я зрозумів, що треба найбільше прислухатись до думки колег. Вчора один із колег на погоджувальній нараді, голова фракції, мав нарікання до програми. Тому було вирішено провести комісію. Не розумію чому це викликає такі проблеми, адже це внесення поправок до програми", - відзначив секретар міськради Андрій Табалов.

Проте міський голова зазначив, що не має права не поставити на голосування пропозицію внести до порядку денного пропозицію Зайченка.

Згодом депутати відправились на годинну перерву. Після перерви проект рішення про внесення поправок до програм внесли до порядку денного.

Станом на 13.30 сформували порядок денний сесії і розпочали безпосереднє голосування. Проте згодом каменем спотикання став порядок розгляду запитань: дехто вважав, що першими треба розглядати земельні питання, інші - бюджет на 2018 рік. Не домовившись, депутати відправились на чергову перерву.

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама