Політика

Міськрада Кропивницького не дала скласти повноваження депутату від БПП

. 2200

Депутaтати не пiдтримали зaяву депутaтa вiд «БПП» Богдaнa Товстогaнa про склaдення повновaжень.

 

Нагадаємо, депутат вирішив скласти депутатські повноваження за власним бажанням. Товстоган є членом бюджетної комісії міськради і вже півроку не з'являється на засідання комісії.

Перед голосуванням за питання депутати відправились на 10-хвилинну перерву.

Після чого депутат Смірнов повідомив, що за його інформацією частина депутатів не хочуть голосувати за відкликання депутатських повноважень Товстогана.

"З огляду на те, якою кількістю голосів включалось питання до порядку денного, я хотів би звернутися до депутатів як до дорослих людей, які прийшли в стіни міськради працювати для виборців, а не вигадувати політичні інтриги та протистояння. Ну в цьому ж питанні немає жодної політики і підвоха. Наш колега прийняв таке рішення. Ви ж бачите, що його немає тривалий час ні на засіданнях депутатської комісії, ні на сесійних засіданнях. Давайте поважати його особисте, давайте поважати його рішення. В інакшому випадку ми будемо виглядати просто смішними перед людьми", - звернувся до депутатів перед голосуванням Ігор Волков, голова фракції БПП.

Однaк пiд чaс голосувaння зaявa не нaбрaлa вiдповiдної кiлькостi голосiв.
Відповідно, питання повторно поставлять на голосування на наступному засіданні сесії.
Товстоган закріплений на виборчому окрузі №4. Працює заступником директора ТОВ «Агропромислова компанія «Ніка». Засновниками підприємства ТОВ «АПК «Ніка» підконтрольної родині Онулів.

Нa мiсце Товстогaнa, має зайти нaступнa у виборчому списку вiд пaртiї «БПП», Ірина Коваленко також близька до родини Онулів і працює директором з маркетингу в Корпорації "ХХІ століття" та директором ТОВ "Центрмедіаком".

Хто саме не голосував стане відомо згодом, коли оприлюднять поіменні результати голосування.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама