Політика

Троє депутатів Кіровоградської облради не подали декларації

 Автор: Анастасія Дзюбак. 2562


Станом на 4 квітня троє депутатів Кіровоградської обласної ради не подали декларації, повідомляє рух "Чесно".

Мова йде про Ярослава Бублика ( БПП), Андрія Флорю ("Батьківщина") та Максима Деската ("Свобода").


Активісти поцікавились у депутатів, чому вони не заповнили е-декларації.

Передставник "Свободи" зазначиив, що небажає відповідати на це питання, бо не співпрацює з рухом ЧЕСНО, а "батьківщинець" здивувався цьому факту і пообіцяв уточнити в свого бухгалетра.

Зауважимо, за законом, декларант не має права передоручати заповнення декларації тертій особі, оскільки саме він несе відповідальність за дані, які у ній вказані й підписує декларацію своїм персональним електронним ключем.

Нагадаємо, у свою чергу Ярослав Бублик оголошено у розшук ще у 2017 році. СБУ звинувaчує Бублика зa чaстиною 4 ст. 190 Кримінaльного кодексу - “шaхрaйство, вчинене в особливо великих розмірaх aбо оргaнізовaною групою”.

У листопаді 2017 Печерський райсуд Києва обрав запобіжний захід депутату Бублику - тримання під вартою до 10 грудня 2017 або ж сплату застави у розмірі 3 000 000 грн.

Нагадаємо, за несвоєчасне подання електронної декларації передбачено штраф від 850 до 1700 грн (50-100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян). НАЗК має проінформувати депутата про те, що він порушив закон. Якщо у 10-денний термін після отримання такого повідомлення політик не заповнить декларацію - то за це його можуть притягнути до кримінальної відповідальності”.

Поширюйте

Коментуйте