Політика

Голова Кіровоградської ОДА агітує за кандидатів на посаду голів ОТГ (ФОТО)

. 3705

Напередодні виборів в ОТГ з'явилися агітаційні листівки з фото голови Кіровоградської ОДА і зверненням-проханням підтримати кандидата на виборах до Новопразької ОТГ з Олександрійщини.

ahit

"Гречка" запитала голову облдержадміністрації чи йому відомо про існування таких листівок та чи причетний він до їх створення.

- Я, як громадянин України і людина, яка все життя живе в Олександрійському районі разом із своєю командою зробила велику роботу, щоб створити об'єднані територіальні громади. Адже ми віримо в те, що це є інструментом, який дасть можливість зробити життя людей кращим. Ми не тільки створили ці об'єднані територіальні громади, а й безумовно ті люди, керівники, яких я в тому числі знаю особисто - готові стати керівниками і довести на практиці, як потрібно реалізувати можливість, отриману від децентралізації. Тому я знаю особисто і Андрія Коломійцева, і Богдана Курупа, і ще раз хочу сказати, якщо громада їх підтримає і обере, то вони будуть гарними керівниками, - прокоментував Сергій Кузьменко.

Відзначимо, що кандидати Андрій Коломійцев (нині заступник голови ОДА) є кандидатом на голову Приютівської ОТГ, Богдан Куруп (нині голова Олександрійської РДА) – кандидатом на голову Новопразької ОТГ. Обидва є висуванцями від «БПП «Солідарність».

Нагадаємо, перші вибори депутатів та голів ОТГ відбудуться цієї неділі, 29 квітня.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама