Політика

БПП заявив про перемогу на виборах голів ОТГ Кіровоградщини

. 2091

Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність» заявила, що перемагає на виборах голів об’єднаних територіальних громад, які відбулися 29 квітня у 40 ОТГ у 17 областях України, зокрема на Кіровоградщині.

Про це повідомляє "Главком" з посиланням на прес-службу БПП.

За даними партії, зокрема кандидати на голів ОТГ перемагають у Кіровоградській, Харківській, Тернопільській та Рівненській областях.

Там стверджують, що за результатами попереднього підрахунку голосів, проведеного партійними штабами, більше 50% кандидатів на посади голів ОТГ, які лідирують за попередніми результатами, є кандидатами від партії або самовисуванці-члени партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Нагадаємо, шо у Кіровоградській області вибори відбулися в трьох ОТГ: Приютівської, Дмитрівської та Новопразької.

За даними ЦВК, результати виборів депутатів у одномандатних виборчих округах, а також виборів сільського, селищного, міського голови мають бути встановлені не пізніш як на п'ятий день з дня голосування, тобто до 4 травня включно.

Результати виборів депутатів у багатомандатному виборчому окрузі мають бути встановлені не пізніш як на десятий день з дня голосування, тобто до 9 травня включно.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама