Політика

Професор Могилянки в Кіровограді

. 834

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Професор Могилянки в Кіровограді14 січня о 14:00 відбудеться зустріч з літературознавцем, громадсько-політичним діячем, професором Києво -Могилянської академії Володимиром Панченком.

Зустріч відбудеться у міському Будинку вчителя за адресою: вул. Театральна (Леніна), 20.

На зустрічі йтиметься про видатного українського мецената Євгена Чикаленка, 150-річчя від Дня народження якого місяць тому НЕ відзначала Кіровоградщина, а також про сучасні проблеми українства.

Організатори: Кіровоградська обласна організація Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка, громадські об’єднання «Український клуб» та «Перевесло-2».

Володимир Панченко (1954 р.н.), автор численних праць з історії української літератури, зокрема, «Юрій Яновський» (1988), «Володимир Винниченко: парадокси життя і творчості» (2004), «Неубієнна література» (2007). Його перу належить кілька літературно-критичних книг та сценаріїв документальних фільмів. Намагається дотримуватися трьох принципів: «Під лежачий камінь вода не тече», «Не тримай камінь за пазухою», «Крапля камінь точить».

Фото: Артем Дубовик

Поширюйте

Коментуйте


Реклама