файно сусід

Створення робочих місць за прикладом США: у Кропивницькому презентували програму партії «Основа»

Опубліковано . в Політика

Кількість переглядів - 1553

 

Голова політичної партії «Основа» Андрій Ніколаєнко презентував у Кропивницькому програму «Програму стрімкого розвитку».

 

IMG 4658

За основу для роботи партія візьме комплексну програму розвитку країни до 2030 року.
У програмі, з якою політики готові приступати до роботи перш за все створення робочих місць.
Для цього пропонують відновити виробництво, яке закрилось в 2014-2018 роках шляхом видачі безвідсоткових кредитів, а також довгострокових кредитів успішним підприємствам. Також заводи мають отримати поштовх до розвитку за рахунок держзамовлення на виробництво власних літаків, локомотивів і зброї для армії.

«Є частина підприємств, які закрились не витримавши зони вільної торгівлі з ЄС. Бо ніби хороша справа, але, як часто трапляється в Україні, погано відпрацьований документ. Відкривши ринки, невідповідністю тарифних і кредитних ставок ми вбили частину економіки. А українського виробника не захистили ні компенсаціями, ні відкрили для них інші ринки – Азії, Близького Сходу. Зараз проблеми в роботі має Побузький феронікелевий комбінат. Ніби і підприємство робоче, а працювати нікому – люди виїжджають. Є підприємства, які могли б бути, але так і не виникли, як той самий завод із ядерного палива, багато гірничо-видобувних підприємств, переробних підприємств. В області є підприємства «Ельворті», «Гідросила», які модна було б розвивати, створювати кластери. В тій моделі, яку ми бачимо, має бути абсолютна інша структура економіки. Ми не аграрна держава. В тій моделі, яку ми бачимо до 2030 року аграрний сектор має складати не більше 10 відсотків в структурі ВВП. Сьогодні український аграрний сектор дає 30 млрд. грн. ВВП. Ми його можемо збільшити втричі, тільки ВВП по нашій моделі має складати 700- 750 млрд. грн.,» - розповідає Ніколаєнко і вважає, що акцент має робитись на технології.

Як приклад того, з що програма реально працює політик наводить США, де Барак Обама запустивши схожу програму за 9 років створив 32 млн. робочих місць.

Також політики готові знижувати податки. За необхідне вбачають: зниження податку на доходи фізичних осіб з 18% на 10% і ЄСВ з 22% до 15%, ПДВ – до 6%. Податок на прибуток замінили б податком на виведений капітал. Це мало б збільшити доходи українців і зробити офіційну зарплату вигідною для роботодавця.

«Я економіст і знаю, що зниження цих податків – це 300 млрд. грн. дірка в бюджеті. Відповідно ми вже зараз думаємо, як її закрити. Здається така страшна сума, а це лише 10 млрд євро. Для такої країни як Україна це копійки в європейському вимірі. Для такої маленької країни як Греція дали допомогу на 290 млрд. Це не кредити. Це інвестиційний ресурс під команду і бізнес-план. Бізнес-план ми зробили, а зараз формуємо команду» - пояснює голова партії.

Також пропонують повернути гроші вкладникам – як громадянам так і підприємцям – які постраждали після «банкопаду» за потреби конфіскувавши статки тодішньої голови НБУ – Гонтаревої. Після цього планують відновлювати довіру до банківської системи, знизивши облікову ставку і зробивши вигіднішим кредитування.

IMG 4653

Також беруть курс на енергоефективність, аби згодом тарифи на опалення світло і воду могли знизитись.

Зняття блокади з Донбасу – ще один крок до зростання економіки, переконані у партії.

«Сьогодні кожному українці блокада Донбасу коштує особистих втрат. Бо це дало декому зробити різного роду схеми, щоб завозити вугілля. Для мене як управлінця не зрозуміло чому ми блокуємо український Донбас, у той час як збільшуємо імпорт вугілля з Росії – країни-агресора. Тобто залежність від Донбасу, який окупувала Росія, це погано, а залежність від Росії напряму – це нормально. Для мене не зрозуміло, чому українські підприємства і робочі місця в Дніпропетровській, Запорізькій областях, які мали кооперацію мають закриватись, а ці люди мають їхати в Польщу або ту ж Росію на заробітки. Вважаю, що це злочинно. Що це наносить збитки Україні. Якщо ми вважаємо, що Донбас – це Україна, то для повернення Донбасу ми перш за все маємо розблокувати економічні зв’язки. Сьогодні Грузія, яка втратила Абхазію і Південну Осетію робить все для того, аби бізнес, який там ще залишився, міг торгувати через Тбілісі, щоб цими зв’язками в тому чисті утримувати ментально ці території. Ми ж блокадою виконуємо той самий сценарій Путіна, демонструючи ніби це просто внутрішній конфлікт в країні.» - каже Ніколаєнко.

Окрім презентації програми Ніколаєнко також представив нового очільника обласного партосередку – Валерія Авксентьєв, а вже восени обіцяють озвучити імена і інших партійців, які представлять політ силу на виборах.

 

G

Сподобалася стаття?

Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити