Політика

Об’єднання учасників АТО готове силою відстоювати інтереси мешканців Кіровоградщини

. 1625

Є люди, які готові відстоювати перед Верховною Радою і Кабміном важливі для Кіровоградської області ініціативи. Якщо треба то і з застосуванням сили.

38405417 10209531678448543 3911227408509829120 n 1

Про це сьогодні, 3 серпня, під час прес-конференції у Кропивницькому повідомив керівник громадської організації "Військово-патріотичне громадське об’єднання учасників АТО "Справедливість" Тарас Костанчук.

Як зазначив Костанчук, візит в Кропивницький планувався давно, він мав приїхати разом із побратимом Віталієм Олешком ( псевдо Сармат). Натомість, вчора побував на його похоронах.

«Ми раніше думали, що найбільший ворог це Росія, сепаратизм, шовінізм. Але протягом останніх років мало не в усіх областях країни, де є наші осередки, стала виходити екологія. Ще раз повернусь, до нашого побратима, якого ми поховали – Сармата. Останній стрім, який він знімав, був пов'язаний у місті Бердянську зі сміттям, яке не вивозиться вчасно. І його підло вбили, бо зачепив за болюче.» - зазначив політик.

На його думку, в області є кілька проблем, які в свою потребують вирішення на рівні держави. Зокрема, це вирішення питання з будівництвом заводу ядерного палива та екологічні проблеми пов’язані із видобутком урану, адже область нині лідер із онкозахворювань по країні.

«Ми допомагаємо громадським активістам, які працюють на місці, достукатись до владних дверей. Не можемо відкрити по-хорошому – відкриваємо по-поганому, виламуємо. Виходимо на розмову з губернатором, депутатами обласної ради і примушуємо під страхом фізичного впливу, як це не сумно, приймати ті речі, які потрібні громаді» - пояснив він.

У свою чергу, політик не назвав імена активістів, з якими співпрацюють в області, адже переживає за їх безпеку у зв’язку з убивством Віталія Олешка і нападу на Катерину Гандзюк, з якою також співпрацювали.

Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама