Політика

Новинки німецькою та англійською в бібліотеці ім.О.Бойченка

. 1087

18 січня о 14.30 Обласна бібліотека для юнацтва ім. О. М. Бойченка презентує     літературу, зібрану швейцарськими волонтерами по лінії гуманітарної допомоги від місії «Світло на Сході». Бібліотека отримала подарунок із Швейцарії – близько 5 тисяч книг німецькою та англійською мовами, календарі, компакт-диски. Їх зібрали швейцарські волонтери під керівництвом Аніти Фарні для кіровоградської молоді. Пані Аніта Фарні є давнім партнером громадських організацій Кіровоградщини у реалізації суспільно-політичних та ґендерних проектів.

Починаючи із 1998 року, бібліотека майже щорічно отримує літературу іноземною мовою від українсько-американського доброчинного фонду «Сейбр-Світло» зі Львова. У 2008 році в нашій книгозбірні відбулася передача книг для дітей та юнацтва від Посольства США в Україні бібліотекам Кіровоградської області. На сьогодні, фонд літератури іноземними мовами в нашій бібліотеці складає понад 1900 примірників документів.

Додаткову інформацію Ви зможете отримати за адресою:

Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва ім. О. М. Бойченка вул. Декабристів 6/15, тел. 22-77-93   Зеленіна Валентина Анатоліївна, заступник директора з наукової роботи

Поширюйте

Коментуйте


Реклама