Політика

У Гайвороні конфлікт між міськрадою і РДА через будинок культури

. 4057

Міський голова Гайворона Роман Волуйко заявив, що його не пускають для проведення публічного звіту перед громадою в районний будинок культури.

74 big 1

"Протягом майже півроку, працівники міської ради неодноразово зверталась до голови Гайворонської районної державної адміністрації Ю. О. Клименка, начальника відділу культури, туризму та культурної спадщини районної державної адміністрації Паршегуби І. Ю., директора районного Будинку культури Загарія С. Я. про надання дозволу та визначити найближчий вільний день від районних заходів для організації звітування міського голови перед жителями міста.

До цього часу від голови Гайворонської РДА не отримано жодної відповіді. Таке ігнорування є перепоною належного виконання обов’язків міського голови та порушує Конституційне право жителів міста на інформацію про використання коштів місцевого бюджету та управління комунальною власністю міста.

Складається враження, що районний Будинок культури є приватною власністю голови РДА. Адже тільки він одноособово вирішує як розпоряджатися спільним комунальним майном.

Хочемо наголосити, що районний Будинок культури є Спільною власністю громад сіл, селищ та міста Гайворон. Тому громада міста як співвласник комунального майна району має право користуватися цим майном." - йдеться в повідомленні на офіційному сайті міськради.

Нагадаємо, минулого Гайворонська міськрада звинувачувала райдержадміністарцію в тому, що вона зіпсувала містянам свято, оскільки не надала місцевий стадіон для проведння святкування.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама