Політика

Верховна Рада не зняла недоторканість з нардепа Станіслава Березкіна (ВІДЕО)

. 2236

Верховна Рада не зняла недоторканість з нардепа Станіслава Березкіна. Лише 160 народних депутатів при необхідних 226 підтримали це подання, повідомляє сайт ради.

 

berez

Перед депутатами виступив Генпрокурор Юрій Луценко, який доповів подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата України Березкіна і відповів на питання депутатів.

Станіслав Березкін у свою чергу спростував наведені у поданні факти.

Перший заступник голови Комітету з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України Павло Пинзеник доповів, що Комітет підтримав подання Генеральної прокуратури про притягнення до кримінальної відповідальності та визнав подання Генерального прокурора на затримання та арешт народного депутата С.Березкіна недостатньо вмотивованим та необґрунтованим.

В результаті подання не підтримали.

 Нагадаємо, 25 жовтня НАБУ арештувало 10 осіб із керівництва "Ощадбанку" та екс-керівництва "Креативу", серед них і сина нардепа Максима Березкіна, за підозрою в розкраданні 20 млн доларів. Також Генпрокуратура планувала арештувати і нардепа Станіслава Березкіна, який був засновником підприємства.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама