Політика

Юрій Бойко: Команда Опозиційної Платформи – За Життя домоглася повернення пільг ветеранам Другої світової війни

. 1827

Конституційний Суд України визнав неконституційними рішення парламенту, прийняті в законі №76-VIII 28 грудня 2014 року, якими ветеранів війни - учасників Другої світової війни, людей, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, - позбавили пільг і компенсацій. Засновник Опозиційної Платформи – За Життя Юрій Бойко назвав це рішення КСУ результатом злагодженої роботи депутатів-опозиціонерів і ветеранських організацій.

1 2

«Відновлення пільг і компенсацій для ветеранів і учасників Другої світової війни, людей, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною - це ще одна перемога опозиції в боротьбі проти бездумних і антисоціальних дій влади. Закон, проголосований парламентською більшістю в грудні 2014 року, фактично розділив ветеранів на дві групи: «хороших» ветеранів АТО, у яких ніяких преференцій ніхто не відбирав, і «поганих» Другої світової війни, чий подвиг влада посилено намагається забути », - заявив Юрій Бойко.

«Всіх, хто переміг нацизм, хто відбудував Україну, позбавили навіть того мінімуму пільг, який у них був, зокрема права на безкоштовний проїзд в міському транспорті і на санаторно-курортне лікування. «Зрозуміло, ми не могли миритися з таким кричущим нехтуванням закріплених в законах прав людей. Наша колега, народний депутат від опозиційної платформи - за життя Наталія Королевська ініціювала конституційне подання до Конституційного Суду. І ось, через три роки, законні вимоги були задоволені, і справедливість по відношенню до цих людей відновлено », - підкреслив Юрій Бойко.

Юрій Бойко зазначив, що таке рішення КСУ - це ще одна перемога команди опозиціонерів в боротьбі за захист прав громадян.

«Ми захистили шахтарів і чорнобильців, зараз повернули пільги ветеранам. Ми будемо і далі продовжувати боротьбу за відновлення соціальної справедливості, за те, щоб усі українські громадяни могли нормально жити. Прийшовши до влади, ми скасуємо всі антисоціальні «реформи», повернемо людям право говорити і чути на рідній мові, не дозволимо переписувати історію на догоду тимчасовим правителям. А економіка країни, нарешті, почне працювати на благо людей, а не чиновників і політиканів », - заявив засновник Опозиційної Платформи – За Життя.

Нагадаємо, Опозиційна Платформа – За Життя була створена 9 листопада, коли співголова Опозиційного блоку Юрій Бойко і лідер партії «За життя» Вадим Рабінович підписали угоду про створення об'єднання. Через тиждень Вадим Рабінович відмовився від висунення своєї кандидатури на президентські вибори, і єдиним кандидатом від опозиції був висунутий Юрій Бойко.

Згідно з останнім опитуванням Інституту аналізу та прогнозування, рейтинг Юрія Бойка становить 13,1%. Вищий рейтинг тільки у Юлії Тимошенко - 24,5% (серед тих, хто визначився з вибором). Опозиційна платформа – за життя отримала підтримку 13,5% виборців (друге місце після «Батьківщини»).

{g} {jcomments off}

Поширюйте

Коментуйте


Реклама